Jakie życie wybierasz?

Opublikowano: 23.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 602

Z jednej strony badania potwierdzają, że stwarzamy własną rzeczywistość, z drugiej strony proponują nam ICH WERSJĘ na życie. Co wybierasz?

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. galacticjoel 23.06.2022 14:15

  PRAWDA ZAWSZE WYCHODZI

  W czasie rozprawy w mały miasteczku na Południu Ameryki, oskarżyciel wezwał swego pierwszego świadka, starszą kobietę. Zwrócił się do niej i zapytał:

  – Mrs. Jones, czy pani mnie zna?

  Odpowiedziała:

  – Tak, znam, panie Williams. Znam cię od małego chłopca i szczerze mówiąc byłeś dla mnie wielkim rozczarowaniem. Kłamiesz, zdradzasz żonę, manipulujesz ludźmi i obgadujesz za ich plecami. Myślisz, że jesteś kimś wielkim, ale nie masz na tyle rozumu aby zdać sobie sprawę z tego, że nie jesteś niczym więcej jak gryzipiórkiem. Tak, znam cię.

  Prawnik był w szoku. Nie wiedząc, co robić dalej, wskazał przez całą salę i zapytał:

  – Mrs. Jones, a czy zna pani obrońcę?

  Ponownie odpowiedziała:

  – Ależ tak, znam pana Bradley od kiedy był młodzieńcem.

  Również jest leniwy, zajadły i ma problem z piciem. Nie potrafi zbudować normalnej relacji z rodziną, a jego prawnicza praktyka należy do najgorszych w całym stanie. Nie wspominając o tym, że zdradził żonę z trzema kobietami. Jedną z nich była pana żona. Tak, znam go. Obrońca niemal skonał.

  Sędzia zaprosił obu panów do siebie i bardzo cicho powiedział:

  – Jeśli któryś z was zapyta czy ona zna mnie, posadzę was obu na krześle elektrycznym.

  autor nieznany

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.