Jak zostać przywódcą sekty

Opublikowano: 20.06.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1123

Prosty przewodnik, jak zdobyć kontrolę nad umysłami.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dgruzin 21.06.2021 10:42

    Trzeba być … by zamieszczać takie filmy.

  2. Admin WM 21.06.2021 11:09

    Trzeba być… by nie rozumieć przesłania filmu i powodu jego formy.

    To nie zachęta, ale przestroga. Celem autorów było w dosadny i szokujący sposób pokazanie metod działania sekty, by skutecznie dotrzeć nawet do ludzi niekumatych. Ale widzę, że nie wszyscy to kumają.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.