Jak wyrzucić męża na bruk i ukraść mu mieszkanie?

Opublikowano: 05.12.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 5006

W Sejmie uchwalono w czwartek nowelizację kilku ustaw, w tym „Kodeksu postępowania cywilnego” w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej. W praktyce wystarczy pomówić mężczyzn o przemoc domową, aby bez udowodnienia im winy, na zasadzie jej domniemania, natychmiast wyrzucić ich na bruk narażając na bezdomność.

Projekt nowelizacji pozwala również odbierać podejrzanym o przemoc domową prawa do złożenia wyjaśnień podczas interwencji policji, jeśli policjant uzna, że utrudni mu to pracę. A jest rzeczą oczywistą, że osoba, której grozi natychmiastowa bezdomność, będzie próbowała artykułować swoją wersję wydarzeń.

Poseł Grzegorz Braun z Konfederacji stanął w obronie praw mężczyzn i potępił nowe ustawodawstwo, ponieważ będzie ono dyskryminować mężczyzn ze względu na płeć, oraz ułatwi wyrzucanie ich z domów bez udowodnienia im winy. Wystarczą słowa „pokrzywdzonych” kobiet, w które prawdomówność natychmiast się wierzy, a które mogą z premedytacją realizować internetowe poradniki jak ukraść mężowi/konkubentowi mieszkanie.

„Chciałbym wskazać na obfitą twórczość, z którą mamy do czynienia np. w sieci internetowej, publikacje, które same pomagają w wyszukiwaniu, ponieważ wystarczy wstukać pierwsze słowa i otwiera się szeroki wachlarz. Wspólny mianownik: Jak wyrzucić męża z domu? Jak przejąć mieszkanie ex konkubenta? Taki tam język, taka nowoczesna nowomowa się pojawia. To są instruktaże, które oczywiście z zachowaniem pewnej oględności pojawiają się nawet na stronach kancelarii prawnych, które służą konsultacją, ale już bez tej oględności pojawiają się na jakichś tam fanpejdżach feministycznych i tam już jest naprawdę ostra jazda” – powiedział z mównicy sejmowej Grzegorz Braun.

Na końcu krótkiego wystąpienia Braun zapytał rządzących, czy śledzą takie praktyki, ponieważ w Internecie pojawia się coraz więcej poradników dla kobiet, jak mogą ukraść mężczyznom dorobek życia. „Pytanie, czy ministerstwo monitoruje tego typu subkulturę i czy nie uważa, że jest to być może mające charakter kryminalny podżeganie do przestępstwa?” – zapytał.

Projekt nowelizacji ustawy został wylobbowany przez środowiska feministyczne, które demonizują mężczyzn. Jak widać, koalicja rządząca realizuje ich cele.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: NCzas.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. sga 05.12.2022 16:07

  filmy pisza zycie
  byl taki film z linda tato 😀
  scena mistrz:
  wraca linda
  a zonka wali glowa w dzwi czy sciane
  a on:
  Co robisz?

  scena mistrz, ze sie powtorze

 2. replikant3d 05.12.2022 20:42

  Niech dalej tak robią a nikt nie będzie ryzykował zakładania rodziny wiedząc że wrazie kłopotów zostaną na lodzie…jak widać plan depopulacyjny idzie pełną parą. Bo to jest istota tych ,,regulacji,, A feministki nawet nie zdają sobie sprawy z tego że są manipulowane…i realizują plan elit…

 3. ARTUR 06.12.2022 02:13

  Tak więc trzeba będzie przed ślubem spisywać intercyzę .

 4. kufel10 06.12.2022 05:35

  … intercyzę albo zalewać anonimowo formę “księżniczki” korzystając z ułomności po spożyciu księżycówki z kolą.

 5. Dagmara 06.12.2022 08:57

  Lubię ten portal ale ten tekst tutaj jest dla mnie poniżej pasa….Dysonans poznawczy dosłownie…..Niedawno czytałam o Meduzie , a teraz patriarchat się szerzy…Nie jestem typową feministką ale tak , walczę z patriarchatem , bo wiele lat żyjąc z osobą zaburzoną ( psychopata,socjopata lub NPD) żyłam w bańce totalnego, karykaturalnego, przerysowanego patriarchatu… Polski , zapomniany niestety, znakomity psychiatra, psycholog i pedagog Kazimierz Dąbrowski określał psychopatów wprost jako osoby upośledzone i niedorozwinięte uczuciowo i popędowo , a resztę podobnych zaburzeń , jako osoby z pogranicza tego upośledzenia …Jako jeden z nielicznych przestrzegał, że zagrażają nie tylko jednostkom ale całym społeczeństwom i nawet szkoły uwrażliwiania na ten problem chciał zakładać. Większość mężczyzn właśnie mających zapędy do totalnej chorej kontroli i władzy tworzących lub wielbiących totalitaryzm, autokratyzm itp to właśnie osoby zaburzone…

 6. Admin WM 06.12.2022 09:30

  „Większość mężczyzn właśnie mających zapędy do totalnej chorej kontroli i władzy tworzących lub wielbiących totalitaryzm, autokratyzm itp to właśnie osoby zaburzone…”

  Skąd wiesz, że większość mężczyzn taka jest? Jakieś statystyki, czy to po prostu twoje przekonanie na podstawie przykrych doświadczeń rodzinnych? W moim środowisku nie spotkałem nikogo, kto popierałby totalitaryzm. Nasz antytotalitarny portal również tworzy mężczyzna (czyli ja) a nie kobieta. Spotkałem za to w czasie podróży kilka fanatyczek wychwalających totalitaryzm PiS-u (głównie starsze kobiety), z którymi nie dało się normalnie rozmawiać, bo narzucały swoją wiarę w geniusz wodza Kaczyńskiego. Dlatego na twoim miejscu bym tak nie stereotypował i nie uogólniał. Warto również zwrócić uwagę, że kobiety nieraz głosują w wyborach na silnych, autorytarnych mężczyzn, więc również odpowiadają za przekazywanie im władzy. Wspomnijmy sobie np. czasy Hitlera czy Stalina, kiedy autentycznie wielbiło ich wiele kobiet.

  Psychopatia nie jest domenę mężczyzn ani kobiet. Przypisywanie jej tylko jednej płci jest demonizacją. Feministki stworzyły i spopularyzowały w mediach stereotyp mężczyzny-gwałciciela i mężczyzny-sadysty, który katuje bezbronne kobiety, a jeśli kobieta zabije lub pobije mężczyznę, to „na pewno mu się należało”. W mediach panuje zmowa milczenia ws. kobiecej przemocy, kobiecej psychopatii i psychicznego znęcania się kobiet nad mężczyznami. Jeśli chodzi o patriarchat i matriarchat, oba systemy mają swoje wady i zalety. Są kobiety, którym np. patriarchat (tzw. tradycyjna rola kobiet) odpowiada i są takie, które uważają go za szkodliwy. Obecnie media propagują singielstwo, równość płci, oraz związki partnerskie zamiast małżeństw i rozwodowe zmienianie partnerów jak rękawiczki w miejsce rozwiązywania problemów małżeńskich. Nie należy generalizować, stereotypować i stygmatyzować, bo każdy człowiek jest inny. Media tworzą nieprawdziwy obraz rzeczywistości. Spotkałem w życiu porządne kobiety i porządnych facetów, ale również psychopatki i psychopatów.

 7. Dagmara 06.12.2022 12:45

  Admin WM
  Wiem o czym piszesz . Jeszcze raz , tak dostrzegam te wszystkie manipulacje. Jako ofiara wieloletniej przemocy psychiczej i ekonomicznej jestem piętnowana, poniżana i nadal pozbawiana godności częściej przez inne kobiety niż przez mężczyzn, choćby przez teksty typu ,,do tanga trzeba dwojga” …Społeczeństwo, psychologia , instytucje , system próbują zrobić ze mnie, ofiary osobę współwinną. Diagnoza osób zaburzonych ( psychopoata, socjopata, NPD itp) jest trudna. Narcyzm jest wyrażeniem tak powszechnym , że nikt nie zdaje sobie sprawy , że tzw narcyzm ukryty, czy narcyzm złośliwy jest bliższy psychopatii niż narcyzmowi wielkościowemu.W psychologii nadal króluje dziadek Freud , a jego judochrześcijańskie wychowanie i ówczesna kultura ( przedmiotowe traktowanie kobiety) oraz fakt , że wielu psychologów udowadnia , że sam miał spektrum narcyzmu powoduje , że psycholodzy wmawiają deficyty i winę/współwinę ofiarom przemocy .Podobnie jak teoria koluzjii. Ponieważ dzisiejsza ,, poprawność” nazywanie np psychopaty psychopatą nazywa stygmatyzacją lub pomówieniem , promowane są książki np psychopaty Kevina Duttona o ,,przydatnych” , a nawet ,,pożądanych” dla korporacji , czy społeczeństwa cech psychopatów, króluje stereotyp psychopaty seryjnego zabójcy , to zaburzenie zaczyna być uważane za niezagrażające społeczeństwu , tylko jednostce. Ofiara przemocy domowej osoby zaburzonej jako jednostka jest przedstawiana jako osoba równie zaburzona. Nie wszyscy psychopaci są charyzmatyczni. Ale wg Kazimierza Dąbrowskiego też tworzą grupy. Jeden charyzmatyczny ,,psychopata”plus mniej charyzmatyczni , psychopaci” wielbiciele plus ich ,,latające małpy” to już ogromna siła….Ale przy przemocy domowej unika się wyrażenia osoba zaburzona, przemocowiec , to tylko furiat, narkoman, alkoholik itp Przy opiniach psychologicznych nikt nie chce diagnozować obu stron konfliktu. A to by rozwiązało problem. Choćby badanie krwi na kortyzol….A osoby zaburzone są słodkimi misiami , zdejmującymi słodkie maski tylko w 4 ścianach , po miesiącach , a nawet latach związku.Na zewnątrz zawsze mają maski. A ofiary doświadczają PTSD, czy PTSD i zachowują się nieraz irracjonalnie ale jak zgłoszą się po pomoc , to tracą dzieci jako niezaradne i niezdolne wychowywać dzieci. Są przedstawiane jako wariatki, mścicielki itp , a osoby zaburzone bez sumienia, moralności z katów stają się ofiarami… Ja nie chcę walczyć z wszystkimi mężczyznami na świecie , tylko z zaburzonami ale nie mam innego wyjścia . Osoby zaburzone wg systemu nie istnieją , a patriarchat , seksizm i mizoginia jak najbardziej. Osoby zaburzone często cechuje fanatyzm. Zresztą komentarze pod tym filmikiem są tego dowodem…

 8. replikant3d 11.10.2023 17:24

  Dagmara, admin, Prawda leży jak zwykle gdzieś ,,pośrodku,, Ale faktem jest że feministki dostały ,,hopla,, na punkcie swojej ,,wyjątkowości,, i bez skrupułów bezwzględnie wykorzystują sytuację demonizując facetów. Przy tym wykazują się kompletnym brakiem prawdziwej empatii. Tylko ,,udają,, kiedy im jest to na rękę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.