Jak szaleni głupcy prą w kierunku wojny

Opublikowano: 02.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1471

Sekretarz obrony Wielkiej Brytanii Ben Wallace poparł pogląd Liz Truss, że siły rosyjskie muszą zostać wypchnięte z „całej Ukrainy” i zasugerował, że powinno to obejmować również Krym. Nawet gazeta „The Guardian” oskarżyła stanowisko Liz Truss jako „lekkomyślnie rozpalanie ukraińskiej wojny, dla realizacji własnych ambicji”. Tymczasem w Rosji jest to odtwarzane w telewizji jako popieranie III wojny światowej.

Zdaniem Rosji działania minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Liz Truss i wojna na Ukrainie to działania Zachodu, który otwarcie dąży do zniszczenia Rosji. Moskwa zdała sobie sprawę, że ma już do czynienia z III wojną światową, a z Londynu wyłania się komentarz, że Wielka Brytania nie wycofa się dopóki nie odniesie całkowitego zwycięstwa nad Moskwą. Boris Johnson podobnież powiedział Zełenskiemu, aby nie akceptował żadnej umowy z Putinem. Pośród tych polityków nie ma rozjemców, są tylko podżegacze wojenni.

Komentarz autora

Sokrates [system komputerowy] nigdy nie mylił się w odniesieniu do geopolitycznych prognoz. Ludzie u steru Zachodu są całkowicie szaleni. Wydaje im się, że mogą faktycznie zniszczyć Rosję, obalić Putina i jakoś Rosjanie przyjmą z zadowoleniem ich wyzwolenie. Od lat ostrzegam, że po 2032 r. nastąpi upadek Zachodu. Finansowa stolica świata przeniesie się do Chin. Przedstawiłem te prognozy lata temu.

We wszystkim możemy odnaleźć cykle. Wzloty i upadki narodów również podążają za cyklicznym rytmem. Stany Zjednoczone są światowym liderem jedynie od 1914 roku. Stany Zjednoczone stracą tą pozycję już w 2026 roku, ale na pewno do 2032 roku. Te prognozy przedstawiłem na długo przed tymi wydarzeniami. Mój raport „How Empires Die” („Jak umierają imperia”) pokazuje, że istnieje cykl wzlotów i upadków imperiów, narodów i miast-państw. Gdyby to stwierdzenie nie było prawdziwe, wszyscy nadal mówilibyśmy po babilońsku.

Nikt nie chce, aby te prognozy były błędne bardziej niż ja. To nie jest coś czym chciałbym się chwalić i krzyczeć „A nie mówiłem?”! Mam wnuki, które nigdy nie zaznają wolności ani spokoju, w których dorastałem. Wszystko co mogę zrobić, to spróbować krzyczeć na tyle głośno, że może nie uda nam się temu zapobiec, ale przynajmniej zmniejszyć drastyczność tego przejścia i tego jak dalece upadniemy.

Na podstawie: WorldNewsEra.com, TheGuardian.com, >ArmstrongEconomics.com [2]
Źródło oryginalne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

18

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 03.05.2022 11:11

    To nie ,głupcy,, tylko wykonawcy poleceń z ,,góry,, A że nieudolnie to robią to inna sprawa..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.