Jak się nas okrada i zarabia na kryzysach?

Opublikowano: 16.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 843

Więc wielcy tego świata zrobili ewidentny skok na kasę zwykłych ludzi i włos im z głowy za to nie spadł, zaś obywateli USA cała operacja kosztowała niejednokrotnie majątek życia. Spekulanci pokroju Georga Sorosa potrafili nawet rzucić na kolana instytucje państwowe. Nawet Bank of England nie oparł się mechanizmom gry obliczonej na osłabienie funta szterlinga. To jednak swoista kłótnia w rodzinie, bowiem banki centralne często grają do tej samej bramki co światowi spekulanci. W efekcie oni zarabiają na inflacji, która wielu Polaków doprowadza do ubóstwa. Jak to jednak robią i dlaczego ciągle dajemy się nabierać na ten sam schemat podszyty narracją: „Musimy zacisnąć pasa, taki mamy klimat, walczymy o wolność i demokrację, mamy zobowiązania, konieczność chwili tego wymaga”. O tym już dziś w programie z cyklu: „Dokąd zmierzamy” opowie właściciel wydawnictwa „Wektory” Józef Białek.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. galactic 16.06.2022 08:55

    [Benjamin Fulford] W ostatecznym zwycięstwie pokolenia hippisów, zachodnia polityka stanie się „czyń miłość a nie wojnę”

    https://meditation539.com/2022/06/16/benjamin-fulford-w-ostatecznym-zwyciestwie-pokolenia-hippisow-zachodnia-polityka-stanie-sie-czyn-milosc-a-nie-wojne/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.