Jak rozkradziono stocznie

Opublikowano: 18.05.2012 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Jak rozkradziono stocznie

Liczba wyświetleń: 467

Megaprzekręt z morderstwami w tle. Kulisy sprzedaży stoczni w Gdańsku – zwarta kompilacja filmów Wincentego Komana poszerzona o relacje A.Gwiazdy i A.Walentynowicz. Szokujące szczegóły. Sprawa zamilczana przez media.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. beth 18.05.2012 10:09

    To co ten film obrazuje jest jedynie małym stopniem w skali przeprowadzanych oszustw, bo od tzw. transformacji minęło sporo lat. Jak się okazuje, Polacy ponownie zostali zmanipulowani.

  2. toya 20.05.2012 07:54

    Patrząc z boku i w dodatku krzywym okiem, jeszcze za pseudo komuny było widać wyraźnie, że Polską nie rządzą POLACY. Farsa p.t. PRL od pamiętnego 22 lipca 1944, była przedmiotem i podmiotem eksperymentów CCCP i jego rezydentów.
    Natomiast to co stało się z Polską, po rozwaleniu się “słonia na glinianych nogach” w normalnym mózgu się nie mieści. A jutro będzie dopiero jutro i praktycznie należy przewidywać kataklizm, który unicestwi Polskę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.