Jak MFW zniszczył Argentynę i Turcję?

Opublikowano: 07.09.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 48

Film przedstawia zniszczenie gospodarki Argentyny przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Wstrząsające wyznania osób, które straciły oszczędności całego życia. Cwaniactwo bankierów doprowadziło do nędzy zwykłych ludzi. Na filmie pokazana jest kobieta, która w desperacji podpaliła swoje ciało. Dużym optymizmem jest pokazanie Argentyńczyków, którzy mimo braku pieniędzy, zbudowali system wymiany towarów i wprowadziło nową walutę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
SZS
Użytkownik
SZS

YANIS VAROUFAKIS : Ciemne kadry polityczne, nieprzyjmujące do wiadomości systemowej natury kryzysu, uprawiają politykę przypominającą nalot dywanowy na gospodarkę dumnych krajów w celu uratowania ich.