Jak media piorą ludziom mózgi – 1

Opublikowano: 30.09.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2372

Pierwsza część kompilacji reportaży i wywiadów jakie ukazały się w ciągu ostatnich miesięcy w mediach głównego nurtu. Na pierwszy ogień idzie Australia i Nowa Zelandia. Wróćcie pamięcią do początku roku 2020, gdy rządy całego świata zakomunikowały: „Wprowadźmy lockdown, dajmy sobie 2 tygodnie na wypłaszczenie krzywej zachorowań”. Potem zmieniło się to w „Trzeba poczekać jeszcze kilka tygodni, aż sytuacja się wyklaruje”. Potem zmieniło się to w „To potrwa jeszcze trochę, dopóki nie spadnie ilość zakażeń”. Potem w „Jeszcze trochę, dopóki szpitale nie będą przepełnione”. Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie pojawi się szczepionka”. Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie podamy szczepionki ludziom z grupy największego ryzyka”. Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie zaszczepimy wszystkich podwójną dawką”. Potem w „Jeszcze trochę, dopóki nie upewnimy się, ze szczepionka działa”. Potem w „Jeszcze trochę, bo teraz pojawił się wariant Delta”. Potem w „Jeszcze trochę, bo teraz pojawił się wariant Mu”. A ludzie nadal w to wierzą, nadal w to brną…

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 23 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. galacticjoel 30.09.2021 09:54

  [Benjamin Fulford] Kontrolerzy “Bidena” wzywają o pokój po tajnym porozumieniu Wschód/Zachód

  https://meditation539.com/2021/09/30/benjamin-fulford-kontrolerzy-bidena-wzywaja-o-pokoj-po-tajnym-porozumieniu-wschod-zachod/

 2. sga 30.09.2021 18:06

  ta z nowej zelandii jeszcze przy tej gadce bezczelnie sie podsmiewuje

 3. beth 02.10.2021 11:33

  o tych niecnych zamiarach mówiono już dawno, ale o tym poniżej
  https://www.bitchute.com/video/73bp6YRPTCuq/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.