Jak fałszuje się wybory?

Opublikowano: 18.06.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Jak fałszuje się wybory?

Liczba wyświetleń: 381

Fałszowanie wyborów. Jak to się robi… i czy na pewno w dniu głosowania?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 18.06.2019 11:58

    Ja ufam sobie ,nie ufam tobie ! Prawda o sobie . Ja dzielę władzę, nie sprawuję ! Wybór innych , zamiast Ja w osobie ,ogranicza moją władzę . Ja ,to jedność ! Wybierając ciebie do władzy , oddaje ją tobie . Ty władzę sprawujesz ! Ja jestem władzy pozbawiony, ( poddany, zniewolony), czy tak to ciężko zrozumieć?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.