Jacques Attali i szczepionki na depopulację

Opublikowano: 27.04.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5765

Poniższy fragment pochodzi z książki „Krótka historia przyszłości” („Une brevie histoire de l’avenir”), wydanej we Francji w 2006 roku a w Polsce przez wydawnictwo Prószyński i S-ka dwa lata później (2008 rok), i idealnie pasuje do obecnej sytuacji pandemicznej.

Na poniższym filmie mówi, że w 2035 roku dojdzie do hiperkolfliktu (II wojny światowej?) lub globalnego renesansu.

W roku 2016 w wywiadzie opowiedział, że przed rokiem 2022 dojdzie do rewolucji. W roku 2020 rozpoczęła się „pandemia” – czyż nie przypomina światowej rewolucji politycznej?

W 2014 roku powiedział, że jest zachwycony planowanym zniszczeniem państwa narodowego.

Jacques Attali był doradcą Françoisa Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i napisał poniższe słowa w ww. książce w 1981 roku, gdy miał 38 lat.

A teraz cytat z jego książki: „W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starca, bo kiedy ma ponad 60-65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupich. Eutanazja skierowana do tych grup. We wszystkich przypadkach eutanazja musi być podstawowym narzędziem naszych przyszłych społeczeństw. Oczywiście nie będziemy mogli rozstrzelać ludzi ani zorganizować obozów. Pozbędziemy się ich, każąc im wierzyć, że to dla ich własnego dobra. Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest ekonomicznie zbyt kosztowna. Ze społecznego punktu widzenia o wiele lepiej jest zatrzymać się nagle, niż stopniowo się pogarszać. (…) Znajdziemy coś, co spowoduje to; pandemia, która wymierzona w niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub wirus, który dotknie starszych lub słabszych, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną. Głupi uwierzy w to i poprosi o leczenie. Zadbaliśmy o zaplanowanie zabiegu, który będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie zatem dokonywała się sama: pójdą sami do rzeźni”.

Dodajmy, że Jacques Attali skończył 77 lat i nie zastosował eutanazji dla siebie. Co stoi na przeszkodzie?

Mimo jednoznacznych słów z książki, portal Tellerreport.com twierdzi, że francuski ekonomista wcale tak nie uważa i jednocześnie przytacza inną myśl myśl Jacquesa Attali: „Możliwe, że nadejdzie wojna, ponieważ jest to sposób na pozbycie się długów”. Czyli jak nie szczepionką, to wojną.

Recenzję książki i więcej zawartych w niej pomysłów planistów NWO znajdziecie na naszym portalu TUTAJ.

Opracowanie: Zbigniew Jacniacki
Źródło: NEon24.pl
Uzupełnienia: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 28, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

Trzeba przyznać, że sytuacja na świecie przypomina bardzo test na inteligencję :))))

Cosmo
Użytkownik

Który póki co ludzkość przegrywa.

poray
Użytkownik

co może, znając zamiłowanie elit rządzących (od paru wieków) do koncepcji doboru naturalnego (i darwinizmu społecznego) jest właśnie formą tegoż w skali globalnej. Kolejny eksperyment….

pikpok
Użytkownik
pikpok

Pozostali zostaną ,,zhakowani”, czyli pełna kontrola nad człowiekiem, z iluzoryczną wolnością. Taka zabawa w Boga.

donkey
Użytkownik
donkey

Obrzydliwy typ.
“Dodajmy, że Jacques Attali skończył 77 lat i nie zastosował eutanazji dla siebie. Co stoi na przeszkodzie?” – otóż to :-)

MrMruczek
Użytkownik
MrMruczek

Sądzę, że w jego tekstach jest dużo prawdy o planach depopulacyjnych NWO. Plan sprytny, idea depopulacji nie nowa, gdyby nie faszystowskie podejście, to byłbym za.
Niestety czas na działania minął w latach 70′ ubiegłego wieku. Gdyby wówczas ograniczono wpływy korporacjom i podjęto globalne działania edukacyjne zmierzające do zmiany świadomości ludzi oraz promocji zupełnie innego stylu życia, to może mielibyśmy jakąś szansę na uniknięcie globalnego zderzenia z granicami wzrostu.
Nikt palcem nie kiwnął, mimo, że prognozy były znane i jednoznaczne.

I tak od tego czasu ludności świata przybyło 4 miliardy, przejęliśmy już niemal 100% nadających się do zamieszkania terenów. Naturalne habitaty zanikają 1000 razy szybciej, niżeli miało to miejsce podczas największych ziemskich okresów wymierania.
Zmiana klimatyczna, którą zapoczątkowaliśmy tworząc pierwsze osiadłe kultury rolnicze, i którą rozpędziliśmy wykładniczo dokładając kolejne emisje ze spalania węgla, następnie ropy i gazu, będzie trwała. Pewne istotne granice już zostały przekroczone i zmiana się nie zatrzyma. Karmiąc się całym mnóstwem dodatnich sprzężeń będzie postępować, aż osiągnięty zostanie nowy punt równowagi, punt, które nie daje nadziei na przeżycie organizmom większym niż 500 g.

Zmiana klimatu, zanik raf koralowych i rosnąca presja cywilizacyjna na kurczące się ostoje bioróżnorodności będą jeszcze w tym stuleciu przyczyną wyginięcia większości przedstawicieli homo sapiens.
I właśnie to jest “krótka historia przyszłości”.

polach
Użytkownik
polach

Gość mówi że to wszystko upadnie”.. długo przed tem, nim ludzie zostaną zamienieni w maszyny, na długo przed nastaniem hiper imperium, człowiek będzie potrafił przeciwstawić się tej perspektywie-już teraz potrafi, Hiper imperium poniesie klęskę – rozpadnie się. Ludzkość użyje wszelkich środków, aby uniknąć tego koszmaru”

Więc nie biadolić:) plany NWO szlag trafi..