Izrael wstrzymał budowę muru na granicy z Libanem

Opublikowano: 05.05.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 329

Izraelscy wojskowi wstrzymali budowę muru, który powstaje wzdłuż granicy z Libanem, ponieważ jego wznoszenie zostało uznane za naruszenie postanowień porozumienia z Organizacją Narodów Zjednoczonych – donoszą informatorzy wojskowi z ONZ, stacjonujący na granicy libańsko-izraelskiej.

Podczas budowy muru granicznego żołnierze armii izraelskiej naruszyli linię graniczną pomiędzy Libanem a Izraelem, która została wytyczona przez siły ONZ w 2002 roku po wyprowadzeniu izraelskich wojsk z Libanu.

Izrael buduje tak zwaną „barierę bezpieczeństwa” w celu ochrony swoich obywateli przed możliwymi prowokacjami zbrojnymi ze strony Libańczyków.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
devilan1410
Użytkownik

Boją się, że Libańczycy wpuszczą gaz?

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Biedne dzieci izraelskie nie mają dzieciństwa. Leży sobie w koszernej kołysce osesek z obciętą końcówką i kołysze go do snu… agent Mossadu. Nie mamusia nie! W szkole uczy nauczyciel? Ależ skąd! Agent Mossadu. Młody Izraelczyk słyszy i widzi zagrożenie. Wszyscy są zagrożeniem! Nikt go nie lubi! Tam za morzem, za pagórkiem czai się goj z turkiem! Ale on jest wybrany. Bóg go obroni? Nie! Mossad. I tak przyjeżdża młody Izraelczyk do Polski pouczony o zagrożeniu w towarzystwie agenta Mossadu nie inaczej. Jeśli spotkasz takiego dzieciaka nie uśmiechaj się do niego i nie wyciągaj ręki bo zginiesz i nikt za to nie odpowie bo nie ma za co.