Izrael wprowadza medyczny apartheid

Opublikowano: 17.02.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1540

Od 21 lutego w Izraelu zaczną być znoszone ograniczenia z powodu koronawirusa, ale będzie dotyczyć to tylko osób „zaszczepionych” (eksperymentalnym preparatem terapii genowej zwanej marketingowo szczepionką – przypis WM) lub tych Izraelczyków, którzy przeszli już COVID-19 – przekazuje Ministerstwo Turystyki kraju.

Tylko posiadacze tzw. „zielonych paszportów” będą mogli odwiedzać siłownie, baseny, kluby fitness, hotele (bez restauracji), obiekty kulturalne i imprezy (rozrywkowe – red.). Dokument ten będzie także potrzebny, aby wypoczywać w kurortach Morza Martwego.

„Izrael to pierwszy kraj na świecie, który wprowadza „zielony paszport”, żeby stymulować ludność do zaszczepienia się” – powiedział Władimir Szklar, dyrektor Departamentu Ministerstwa Turystyki Izraela w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw.

„Od tempa i rezultatów zależy to, jak szybko będziemy mogli przyjmować turystów z całego świata, nie obawiając się jednocześnie o zdrowie swoich obywateli i podróżników” – zaznaczył.

Dla wszystkich obywateli Izraela od 22 lutego zostaną otwarte sklepy, centra handlowe, muzea i biblioteki. Będą one funkcjonować zgodnie z „fioletowym standardem”, który zakłada przestrzeganie dystansu fizycznego, obowiązkowe noszenie masek i przyjmowanie ograniczonej liczby klientów.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 1,71 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
woma123
Użytkownik
woma123

HI

Wygląda na to, że oni się wiele nauczyli od swoich oprawców podczas II wojny. Ale czy tę wiedzę dobrze wykorzystują? Oto jest pytanie!

DuDuS