Izrael nie chce Bliskiego Wschodu wolnego od broni nuklearnej

Opublikowano: 09.12.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1389

Izrael jako jedyny kraj głosował w poniedziałek 7 grudnia 2021 roku w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ przeciwko uznaniu Bliskiego Wschodu jako strefy wolnej od broni nuklearnej.

W rezolucji przyjętej liczbą głosów 178 do 1, przy 2 krajach wstrzymujących się (USA, Kamerun) zawarto wezwanie do tego, aby na tym obszarze Azji nie rozwijać, nie produkować, nie testować, oraz nie zezwalać na stacjonowanie broni nuklearnej ani żadnej innej aparatury jądrowej. Rezolucję poparła Islamska Republika Iranu, oskarżana przez międzynarodowe żydostwo oraz zachodnie mocarstwa o dążenie do wytworzenia własnej broni atomowej.

W drugiej rezolucji przyjętej liczbą głosów 157 do 6, przy 24 krajach wstrzymujących się, otwarcie wezwano państwo syjonistyczne, aby podpisało traktat o nierozprzestrzenianiu broni atomowej i poddaniu obiektów jądrowych kontroli Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej. Na liście hańby a więc na liście krajów które głosowały przeciwko tej uchwale, oprócz rzecz jasna Izraela znalazła się Kanada, USA oraz amerykańskie reżimy marionetkowe: Palau, Mikronezja oraz Wyspy Marshalla.

Od głosu wstrzymały się: Albania, Australia, Belgia, Kamerun, Wybrzeże Kości Słoniowej, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Gruzja, Niemcy, Węgry, Indie, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Monako, Niderlandy, Panama, Polska, Rumunia i Wielka Brytania. W rezolucji tej przypomniano że państwo izraelskie jest ostatnim krajem na Bliskim Wschodzie, który nie jest stroną traktatu.

Autorstwo: Adolf Rotshild
Na podstawie: JPost.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sga 10.12.2021 06:32

    Pamiętajcie
    Na każdym kroku, gdy tylko syjony coś pisną do nas, przypominamy:
    to wy syjony mordujecie palestyńczyków, to wy ukradliście im kraj
    to wy macie gdzieś bezpieczeństwo świata – argumentem jest ten artykuł.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.