Islandia deportowała członków Hells Angels

Opublikowano: 13.11.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 895

Przedwczoraj na Islandię przybyło dwudziestu dwóch członków klubów motocyklowych, wszyscy zostali zatrzymani przez policję i deportowani. Byli to członkowie gangu motocyklowego Hells Angels i innych klubów powiązanych z nimi. Policja prowadzi śledztwo w sprawie pięciu innych osób, które przybyły do ​​kraju późną nocą.

Ásmundur Rúnar Gylfason, zastępca nadinspektora w wydziale ścigania policji w Suðurnes, powiedział, że wszyscy członkowie klubów przylecieli samolotami ze Szwecji i Niemiec. Przedwczoraj wieczorem na lotnisku w Keflaviku prowadzono szeroko rozwinięte działania związane z ich przybyciem. Wiele osób, które uważa się, że są powiązane z takimi klubami zostało zatrzymanych na lotnisku przez policję. Po zatrzymaniu podjęto decyzję o ich deportacji.

Podczas przedwczorajszych akcji, policji asystowała jednostka specjalna oraz funkcjonariusze ze stolicy. Piętnastu pasażerów zostało skontrolowanych na granicy, na lotnisku Keflavík, na podstawie przepisów imigracyjnych. Policja aresztowała i deportowała także siedem osób, które przeszły przez granicę.

Ásmundur mówi, że członkowie klubów motocyklowych zostali wczoraj rano poinformowani o decyzji Służby Imigracyjnej o deportacji ich z kraju. Nie będzie następstw sprawy. Jednak pięciu zatrzymanych nadal jest objętych dochodzeniem, są to osoby które przyleciały samolotem późną nocą i sprawdzano ich powiązania z gangami. „Wczoraj poszło bardzo dobrze. W operację zaangażowane były trzy urzędy: policja w Suðurnes, policja w regionie stołecznym i krajowy komendant policji. Wdrożenie i załatwienie sprawy przebiegło bardzo dobrze” – powiedział.

Autorstwo: M.M.N.
Wideo: YouTube.com
Na podstawie: Vísir.is
Źródło: IcelandNews.is

7

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.