Islamiści zaatakują polskie miasta?

Opublikowano: 07.06.2016 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 606

Do kilku polskich redakcji trafił list z pogróżkami. Podpisany przez “Wojownika Państwa Islamskiego” list napisany został w języku angielskim i arabskim. Media całkowicie go bagatelizują.

“Polska spłonie w świętym ogniu Allaha” – groźba skierowana została do mieszkańców kilku miast Polski.

Dlaczego staliśmy się domniemanym obiektem ataku? Nikt tego nie wie. Treść dotyczy uwolnienia Marokańczyka, który jest podejrzewany o zeszłoroczne zamachy w Paryżu. Nie wiadomo jednak, co miałby wspólnego podejrzany z takimi miastami, jak Białystok, Lublin czy Suwałki.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. edek 07.06.2016 10:43

  Chyba Suwałki? 🙂

 2. Brev 07.06.2016 12:17

  wygląda trochę jak fejk.

  Arabowie piszą i czytają od prawej do lewej więc naturalnie wyrównują tekst do prawej (tu jest do lewej).

  W dwóch zdaniach widać też kropki w niewłaściwych miejscach – powinny być z lewej strony na końcach zdań arabskich, (teraz jedna jest na początku a druga w środku arabskiego zdania).

  Być może pisał to arab, ale osoba przygotowująca wydruk na pewno nim nie była, ponieważ autor poprawiłby te błędy naturalnie.

 3. razowy40i4 07.06.2016 12:48

  Taka żenada że nawet gazetki polskojęzyczne tego nie podchwyciły …
  Co te głupki jeszcze wymyślą …

 4. BrutulloF1 07.06.2016 14:14

  Pierdu pierdu. I jeszcze podpis Bin Ladena.. Jakby chcieli nas nastraszyć to napisaliby po polsku. Co Polak zrozumie z tych robali?. AAA ale wtedy nikt by nie uwierzył, że to od arabów. No wielki mają służby nasze dylemat.

 5. danush 07.06.2016 20:00

  Jeżeli już to napisali ,to było ich przynajmniej kilkunastu a to dlatego ,że tylko w grupie są silni ,ważni i odważni.Swoją drogą przypomniała mi się fraszka J.Sztaudyngera ,,Ujrzeli dwaj starcy Zuzannę w kąpieli….Chcieli postraszyć-ale czym nie mieli “……Zaczęli nas przygotowywać do wprowadzenia ustawy terrorystycznej….Zamachy bombowe w każdej polskiej wsi.

 6. luzak1977 07.06.2016 23:13

  Znów fałszywa flaga. Kwa, kiedy się to skończy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.