Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP

Opublikowano: 30.03.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 596

„Zakazane są zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą”.

Miriam Shaded, która od miesięcy ostrzega przed islamem i skutkami przyjmowania w Polsce imigrantów, wskazuje, że islam w Polsce powinien być zakazany. „Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP” – zaznacza Shaded na swoim profilu na “Facebooku”.

Dodaje, że „najważniejszym celem islamu jest dżihad na niewiernych tzn. walka i podbój poprzez przemoc”. „Według art. 13. Konstytucji RP Zakazane jest istnienie organizacji, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa. Ponadto zaznaczam, że wg art. 53 pkt 2. Wolność religii obejmuje wolność wyznania lub przyjmowanie religii według własnego wyboru” – tłumaczy działaczka.

I dodaje, że „w islamie za odstępstwo jest kara śmierci, jak i za niewiarę tzn. że islam sam w sobie ogranicza podstawowe prawa zawarte w naszej Konstytucji”. „Dalej czytamy w art. 58 pkt 2, iż zakazane są zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą” – wskazuje.

Na koniec zaznacza: „Jak myślicie z jakimi ustawami działalność islamu jest sprzeczna? Podpowiem, że jest ich całkiem niemała liczba.”

Autorstwo: ez
Źródło: Stefczyk.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

14 komentarzy

 1. MasaKalambura 30.03.2016 10:07

  Codziennie nowe dowody na to, że Miriam mózgu nie ma.

 2. agama 30.03.2016 11:41

  co się dziwić, że tylu jest islamistów, skoro taka presja jest na nich wywierana

 3. Michal_Cieszewski 30.03.2016 12:30

  @MasaKalambura: swoją wypowiedzią dałeś dowód na to, że to ty mózgu nie masz.

 4. MasaKalambura 30.03.2016 13:34

  Gdyby Islam był sprzeczny z konstytucją RP, już dawno zostałby zakazany. Jeśli mówicie że idiotka Miriam lepiej zna i interpretuje konstytucję niż wszyscy jej znawcy razem wzięci dotąd, to serdecznie wam gratuluję.

  W całęj 1000 letniej historii RP nie było ani jednego władcy, króla czy prezydenta, nie licząc Stalina i jego pomiotu, któremu przyszłoby do głowy zakazywanie komuś tutaj Islamu. Polska za czasów królów, ale też i po nich ma piękną historię sojuszów i współpracy ze światem Islamu. NIe tylko wojen tak chętnie ostatnio przypominanych przez wiadomych większości kreatorów świadomości. W trakcie zaborów był to jeden z nielicznich światów Polakom przyjazny (Bem, Mickiewicz).

  Ale przecież Miriam wie lepiej. Ona wszystko wie lepiej.

 5. BrutulloF1 30.03.2016 13:34

  Miriam może nie jest jakąś wielką intelektualistką ale ma łeb na karku. Trzeba przy tym zaznaczyć, że polscy muzułmanie z dziada pradziada wcale nie będą mieli fajnie z ciapatymi przybyszami za ścianą. To jest inna kultura a islam jest tylko ich wymówką dla strasznych i nieakceptowanych przez nas zachowań. To są bydlęta, za nic mające kobiety a niewiernych traktują jak frajerów, z których można ździerać kasę jako daninę od niewiernych.
  http://www.polishexpress.co.uk/muzulmanin-teraz-rozprawimy-sie-z-polakami/

 6. MasaKalambura 30.03.2016 14:04

  Żadnemu muzułmaninowi nie będzie lekko z morderczymi sektami, jakie opanowują lub starają się opanować świat Islamu, skupiając się na mordowaniu wszystkich, którzy są choć odrobinę “inni”, lub wierzą choć trochę “mniej”. Nie dziwota, że świat chrześcijański reaguje z taką podejżliwością. Nawet muzułmanie się boja tych fanatyków bo ginie ich z ich ręki najwięcej. Więc co mają czuć innowiercy.

  Ale nie spłycajmy tematu do poziomu intelektualnego Miriam. Bo jak wszystko będzie analizowane z takim wglądem w szczególy, to z małego koszmaru wejdziemy w znacznie poważniejszy. W którym wszyscy będą mordować wszystkich obco wyglądających, bez pytania. Jak pozwolimy głupkom kreować rzeczywistość i wprowadzać ich porządki, to świat zmieni się w koszmar.

  Ale może właśnie o to chodzi.
  Plan 3 wojny Alberta Pikea dokładnie takie coś przewiduje dla Europy.

 7. pikpok 30.03.2016 17:23

  Wszyscy mają rację.Zagraża nam fanatyczny islam napędzany przez nasze elity.

 8. kudlaty72 30.03.2016 17:39

  Widzicie to co oni chcą żebyście widzieli.Nie analizujecie faktów,nie zagłębiacie się w historię.Straciliście zdolność samodzielnego myślenia,niestety…..

  czytać,czytać,czytać
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2012/09/c59bwiat-w-walce-obronnej-przeciwko-c5bcydostwu.pdf

 9. tithan1 30.03.2016 21:18

  @ MasaKalambura : Gdyby Islam był sprzeczny z konstytucją RP, już dawno zostałby zakazany. Jeśli mówicie że idiotka Miriam lepiej zna i interpretuje konstytucję niż wszyscy jej znawcy razem wzięci dotąd.

  Skok na kase z OFE tez byl uznany wg TK za zgodny z konstytucja i co ? Nie trzeba byc wielkim uczonym, zeby umiec wyciagac wnioski.
  Zyje w muzłumanskim miescie w Anglii. Jak Polska ma wygladac jak To miasto (Luton) to smiało moge spalic paszport bo nie bedzie sensu wracac nawet na urlop. CI ludzie sa jak wirus opryszczki. Wpisuje sie w DNA spoleczenstwa i juz sie go nie wyplewi. Ten kto mial opryszczke, wie jakie to chole**two. POLSKA DLA POLAKOW!!!

 10. MasaKalambura 30.03.2016 21:45

  Ciekawe. Ludzie na zachodzie (a Polacy w szczególności) traktują Polaków jak opryszczkę, o której piszesz. Przyjechali i zalewają swoimi przecinkami i wykrzyknikami na “K” przestrzeń wspólną. Kradną i robią wszystko co najgorsze. Zabierają pracę, zachowują się jak banda żuli, są przy tym wrogami dla siebie na wzajem i szkodzą sobie samym. (to są zarzuty zasłyszane i sprawdzone, też byłem jakiś czas na emigracji, i widziałem sporo)

  Raczej byłbym ostrożny z takimi przykładami. Szczególnie kiedy w Polsce nie mieszkasz i z polskimi problemami nie chcesz mieć nic wspólnego.

  Owszem Polska dla Polaków. I dla tych którzy Polakami chcą być i tu mieszkać i na dostatek tego miejsca i tych ludzi pracować.

  Ale my tu nie rozmawiamy o narodowości tylko religii. Ona nie ma narodowości. I konstytucja oraz tradycja Polski tę religię, Islam, uznała za powszechną i zaakceptowaną. Obok innych takich jak katolicyzm, prawosławie, judaizm, a nawet hinduizm czy buddyzm. Wszystkie one, gdy dobrze poszukać, mają elementy prawnicze lub historyczne, które zinterpretowane po Miriamowemu, po prostacku, noszą znamiona konstytucji niespełniających. A jednak są uznane.

 11. margi 31.03.2016 08:57

  Też jestem idiotka. Zgadzam się z Miriam.

 12. MasaKalambura 31.03.2016 08:58

  Niewątpliwie.

 13. MasaKalambura 31.03.2016 10:19

  Prawo Koraniczne przewiduje karę śmierci dla apostatów, którzy po odejściu od religii, przyłączają się do wrogów islamu i innych muzułmanów zwalczają. Prześladują lub zabijają.

  Prawo Koraniczne w tym kształcie może być egzekwowane wyłącznie przez Państwo Muzułmańskie, w którym Szariat, prawo Koranu jest oficjalnym prawem państwowym i w którym istnieją oficjalne Sądy Koraniczne, które mają prawo wydawania wyroków.

  Islam zakazuje samosądów. Byle kto nie ma prawa wymierzania kary śmierci.

  Fanatycy nie stosują tych zasad opisanych przecież jasno w Bukharim, i zabijają dowolnie innych muzułmanów na przykład za opuszczanie modlitwy zbiorowej. Dlatego nazywa się ich ekstremistami lub sekciarzami.

  Prawo Koraniczne przewiduje zasady życia w państwie niemuzułmańskim. W takim przypadku przestrzegane musi być zarówno prawo Boga – zawsze najważniejsze – jak i prawo kraju, w którym muzułmanin mieszka. A zatem Konstytucja RP, mimo że nie najważniejsza, jest lub winna być respektowana przez muzułmanów zgodnie z zaleceniem Koranu. I skoro zakazuje ona (albo prawo z niej wysnute) kary śmierci, kara śmierci nie ma zastosowania. Na co dowodem jest brak takich przypadków w RP.

  Jeśli muzułmanie chcą zmienić ustrój kraju, w którym żyją na ustrój Islamski, muszą przekonać do tego w pokojowy sposób większość współobywateli. Bo Koran wyraźnie stwierdza, że nie ma przymusu w religii. Tylko, kiedy większość obywateli chce przestrzegać Koranu, prawo Koranu może działać. Tym bardziej w Demokracji, tylko większość ma prawo do takich decyzji.

  Siłowe wprowadzenie prawa Koranu na terenach danego niemuzułmańskiego państwa może dokonać tylko inne państwo, które siłą swej armii narzuci ustrój Islamu. Ale wtedy działają zasady wojny, w których konstytucja zwykle zostaje i tak zawieszona. Gdyby do tego doszło, wtedy i tak nie wolno muzułmanom na siłę narzucać religii autochtonom innowiercom. Jedynie prawa ogólne – zakaz kradzieży, mordowania czy cudzołóstwa. Prawa kultu monoteiści zachowują nawet w wypadku przegranej wojny.

 14. tithan1 02.04.2016 23:43

  @ MasaKalambura

  Polska emigracje porownujesz do islamskiej? Malo widziales najwidoczniej za granica. My nie budujemy meczetow, nie kazemy pracodawcom budowac kaplicy czy miejsc modlitwy w miejscu pracy. Slyszales kiedyś o Polaku oskarzonym i skazanym za terroryzm? Ja tez nie, ale o nich tak. Aresztowali i skazali na bodajze 9 lat klienta z mojego miasta co mial w planach zrobic impreze w jakims amerykanskim osrodku. Polak dla Ciebie zly, ale brydas z azji cacy. Wulgarni menele z nas sa? Przeklenstwa istenieja w kazdym jezyku nie tylko w Polskim. A co z Polakami, ktorzy osiagneli sukces za granica a w ojczyznie nie mieliby szans? Znam tutaj wielu ludzi na poziomie. Oczywiscie znam tez tych ktorzy odstaja od tego poziomu. My sie potrafimy zaadaptowac z panujaca tutaj kultura i spoleczenstwem. Oni nie! I nie osadzaj mnie, ze problemy w ojczyznie mnie nie interesuja i wolalem sie ich pozbyc. Po skonczeniu studiow nie bylo pracy. Przed ich ukonczeniem takze. mowa tutaj o takiej za ktura dostajesz wynagrodzenie a nie drobne na wino, bo kazdego 10 dnia miesiaca byl kac moralny. Skoro polegasz na informacjach zaslyszanych od znajomych, to ja ciekawa uslyszalem od znajomego z ktorym widzialem sie kilka dni temu. Wrocil z Luksemburga, gdzie nieopodal jest oboz uchodzcow. kradzieze na potege w sklepach plataja sie po okolicy, miejscowi ludzie sie ich boja. kazdy smartfon w rece i sie smieje bo dostaje zakwaterowaanie wyzywienie i 600 euro do reki na zycie. my na to za granica musimy zapracowac. I jeszcze jedno odnoscie porwonania nas Polakow do opryszczki o ktorej ja pisalem. Skoro jestesmy tacy zli, to dlaczego Anglicy wiaza sie w zwiazki z Polakami/Polkami? nie slyszalem zeby ktos wzial za zone muzlumanke. To u nich jest niebezpieczne i grozi nawet smiercia. Totalny brak asymilacji wg mnie i nalezy trzymac ich zdala od naszej jak narazie jednolitosci kulturowo-wyznaniowej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.