Islam chce zapanować nad Europą i całym Zachodem

Opublikowano: 12.11.2018 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2465

Zmasowana imigracja do Europy nie jest zwyczajnym kryzysem. Przynajmniej od 2015 roku, mieszkańcy Afryki i Azji szturmują Europę i nikt ich nie zatrzymuje. Z czasem nabrano podejrzeń, że nie jest to spontaniczny ruch migracyjny, lecz dobrze zaplanowana inwazja, co znalazło właśnie potwierdzenie w dokumencie Organizacji Współpracy Islamskiej.

Jean-Frédéric Poisson, przewodniczący Partii Chrześcijańsko-Demokratycznej, opublikował książkę pt: „Islam na drodze podboju Zachodu”. Francuski polityk opisał w niej dokument, który w 2000 roku został jednogłośnie zaakceptowany przez Organizację Współpracy Islamskiej, zrzeszającą 57 krajów muzułmańskich.

„Strategia islamskich działań w kulturze poza światem islamu” to dokument, który został praktycznie niezauważony. Choć przyjęto go 18 lat temu, dotychczas jeszcze nikt nie zwrócił na niego uwagi, choć zawarto w nim plany podboju Europy i całego Zachodu.

Jean-Frédéric Poisson pisze, że ekspansja islamu w Europie jest częścią strategicznego planu Organizacji Współpracy Islamskiej, którą czasem określa się mianem „muzułmańskiego NATO”. Plan ten zakłada szerzenie prawa szariatu i wprowadzenie na Zachodnie „cywilizacji substytucyjnej”.

Jean-Frédéric Poisson twierdzi, że omawiany dokument sprzeciwia się globalizacji i wskazuje, że zdemoralizowany Zachód, który niszczy instytucję rodziny, dopuszcza narkotyki i pornografię dla młodzieży oraz traktuje człowieka jak towar, traci swoją dominację nad światem. Muzułmanie zamierzają więc stworzyć nową „prawdziwą cywilizację” i zaprowadzić swój porządek.

Działania podejmowane przez świat islamu widać doskonale w Europie Zachodniej – Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemczech, gdzie powstaje coraz więcej meczetów, a społeczeństwa stają się coraz bardziej różnorodne (muzułmańskie). Podobnie jest przecież w Ameryce Północnej – w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Świat islamu prowadzi wojnę z cywilizacją zachodnią, choć nawet nie musiał jej wypowiadać i widać wyraźnie, że muzułmanie nie mają najmniejszych problemów w realizacji tego misternego planu.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: ValeursActuelles.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Cosmo
Użytkownik

Brawo za trafną diagnozę i sprytny plan. Kto lubi czytać niech przeczyta książkę autorstwa Jean Raspail – Obóz świętych. Ekranizację tej niemal czterdziestoletniej książki możemy oglądać w wieczornych wiadomościach!

mackadmin
Użytkownik
mackadmin

Jesli sa tak dobrzy, sa gotowi do tego aby zbudowac lepsza go nie zrobia tego zaczynajac od siebie?

Cosmo
Użytkownik

Bo nie można poprawiać idealnego? Oczywiście w ich mniemaniu. My tego nie zrozumiemy, ponieważ należymy do innej cywilizacji. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Każda rozwijająca się cywilizacja jest na kursie kolizyjnym z innymi cywilizacjami. Wygra bardziej wojownicza i bezwzględna. I raczej nie będzie to łacińska I’m afraid.

gajowy
Użytkownik
gajowy

Chyba każda religia „maswego rażenia” ma w swoim biznesplanie nawrócenie/zindoktrynowanie całej populacji. Tylko że niektórym religiom to bardziej wychodzi w praktyce.
Ostation Islam rzeczywiście wygdaje się być dla wpółczesnej biedoty wyjątkowo atrakcyjny.
Daczego akurat Islam?
To proste. Islam to religia, która wyspecjalizowała się w organizowaniu zasad życia ludów żyjących w dość ektremalnych warunkach. Historycznie – koczowników. A wtedy sprawdzają się proste i surowe zasady.
Problem w tym, że dzisiejszy bezwględny kapitalizm stwarza dla biedoty właśnie takie ekstremalne warunki. Ektremalną presję psychiczną. I tutaj z pomocną dłanią przychodzi…