Iran i Rosja wypędzą USA z Bliskiego Wschodu?

Opublikowano: 03.06.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2364

Amerykańska gazeta „Washington Post”, powołując się na tajne dokumenty, które weszły w jej posiadanie, twierdzi, że Iran zbroi Syrię do nowych ataków na wojska USA, a także współpracuje z Rosją nad szerszą strategią wyparcia Amerykanów z regionu.

„Iran uzbraja bojowników w Syrii do nowej fazy ataków na wojska Stanów Zjednoczonych w tym kraju, a także współpracuje z Rosją nad szerszą strategią wypchnięcia Amerykanów z regionu” – podała gazeta w raporcie, powołując się na urzędników amerykańskiego wywiadu i jego tajne dokumenty, które zostały udostępnione gazecie. Jednocześnie na stronie internetowej dziennika nie ma żadnych zdjęć ani zrzutów ekranu tych „dokumentów”.

Według publikacji tajny dokument opisuje nowe i szersze wysiłki Moskwy, Damaszku i Teheranu w celu wypchnięcia USA z Syrii. Inne dokumenty opisują kampanię przeciwko USA, która miałaby rzekomo obejmować podsycanie powszechnego oporu. Gazeta informuje, że według służb wywiadu urzędnicy z Rosji, Iranu i Syrii spotkali się w listopadzie 2022 r. i rzekomo uzgodnili utworzenie „punktu centralnego”, który miałby kierować kampanią.

„Dokumenty nie wskazują na to, że Rosja była bezpośrednio zaangażowana w planowanie kampanii bombowej” – podkreśla gazeta. Według innych tajnych dokumentów uzyskanych przez gazetę, Iran i jego sojusznicy rzekomo tworzą i szkolą siły do używania potężniejszych bomb zaprojektowanych specjalnie w celu pokonania amerykańskiego sprzętu wojskowego.

Źródło: pl.News-Front.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 03.06.2023 17:03

    Przydałoby się jeszcze Amerykanów usunąć z Ukrainy i przede wszystkim z Polski…

  2. pikpok 03.06.2023 17:36

    ,,Globaliści” przenieśli przemysł do Azji, a z amerykanów zrobili najemników. Wcześniej wysługiwali się arabami i europejczykami : Hiszpanami,Portugalczykami,Holendrami i Brytyjczykami.
    Czy teraz szykują nam lll WS by przejąć władzę nad światem już oficjalnie? A przy okazji przesiedlić mieszkańców Izraela na Ukrainę, gdzie może powstać nowy pępek świata?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.