Inwazja na Księżyc już się rozpoczęła

Opublikowano: 13.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1283

Rozpoczął się nowy wyścig kosmiczny. Jego celem jest załogowe lądowanie na Księżycu. Stawką jest dominacja na Ziemi i w kosmosie oraz zasoby ziemskiego satelity.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. replikant3d 13.03.2023 12:13

    Ubaw po pachy…bo rezydenci na księżycu na to pozwolą…Nie będzie żadnych wypraw na księżyc. Kolejna ściema..

  2. Aaron Schwarzkopf 13.03.2023 13:14

    Spoko, dzisiaj są dużo lepsze możliwości techniczne, niczego nie trzeba nakręcać, wszystko można sfalsyfikować w czasie rzeczywistym.

  3. AlbertW41 14.03.2023 05:05

    Po pierwsze Ksiezyc nie jest naturalnym satelita Ziemi po drugie jak wspomnial replikant mieszkancy Ksiezyca nie pozwola na zadna kolonizacje bo to nie Aftyka i nie XVIII wiek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.