Intensywny zapach siarki we Francji i USA

Opublikowano: 14.05.2020 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 290

W mediach pojawiła się informacja o tajemniczym „zapachu siarki”, który wyczuło w powietrzu wielu mieszkańców Paryża, Nowego Jorku i Los Angeles. Nie wiadomo, co było powodem zjawiska.

https://www.youtube.com/watch?v=2BCyqPgj2cM

Mieszkańcy wyżej wymienionych miast odczuwali zapach siarki lub zgniłego jajka. Wielu z nich skarżyło się, że zapachowi towarzyszyły m.in. intensywne bóle głowy.

Strażacy z Paryża potwierdzili otrzymanie wielu telefonów dotyczących tego dziwnego zjawiska, ale nie byli wstanie podać przyczyny i źródła zapachu. „Wydaje się, że jest to związane ze złą pogodą. Podobne sygnały od mieszkańców otrzymywali przedstawiciele służb z innych departamentów” – cytuje dziennik „Le Parisien”.

Służby uspokajają, iż „siarkowy” zapach można powiązać z ulewnym deszczem. Mogło także dojść do „niezgłoszonego incydentu przemysłowego”.

Ciekawe jest jednak to, że podobne zjawisko, choć o mniejszej intensywności, odnotowano także w Nowym Jorku i Los Angeles.

Część osób wierzących upatruje w zapachu siarki unoszącym się nad największymi miastami świata kolejnego dowodu potwierdzającego, że nadchodzi apokalipsa.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. kufel10 14.05.2020 17:58

  Myślę, że pan Mietek jabola odkorkował.

  A tutaj zamiast podawać informacje dobre, o szczęśliwych ludziach, ku pokrzepieniu serc, ciągle się straszy. Czy komuś tutaj na tym zależy? Kiedyś jakoś inaczej postrzegałem tą stronę, a może się tylko starzeję ..

 2. Szwęda 14.05.2020 19:08

  Już wrota piekieł uchylają…

 3. M4ndarkus 14.05.2020 19:23

  Nie potrafię sobie wyobrazić poziomu intensywności tego zapachu ale… u nas w kraju w rejonach sadowniczych (jabłka, gruszki) podczas “sezonu” czuć zapach siarki bardzo często. Jak się domyślam wiąże się to dużą ilością stosowanych oprysków.

 4. polantek 14.05.2020 22:31

  W Londynie też to zauważono!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.