Integracja Rosji i Białorusi coraz bliżej

Opublikowano: 22.09.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Władimir Putin i Aleksandr Łukaszenka mogą już do 8 grudnia zatwierdzić program integracji obu krajów, powiedział ambasador Białorusi, specjalny przedstawiciel ds. współpracy integracyjnej w ramach Państwa Związkowego Władimir Semaszko.

„Do 1 listopada tego roku powinny zostać opracowane «mapy drogowe», jest ich 31 w różnych kierunkach” – powiedział.

W swojej mowie powitalnej na forum „Technoprom 2019” dyplomata potwierdził, że 6 września premierzy obu krajów parafowali nowy program wdrażania umowy związkowej.

„Nasze więzi nadal będą się umacniać (…) będziemy prowadzić zunifikowaną politykę przemysłową i naukową. Teraz pracujemy nad tymi «mapami drogowymi». Nasze więzi będą jeszcze bliższe, aby być silniejszym i żyć w lepszych warunkach” – powiedział Semaszko.

Pod koniec 2018 roku Mińsk i Moskwa uzgodniły utworzenie grupy roboczej w celu rozwiązania problematycznych kwestii i promowania integracji.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 2,25 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
polach
Użytkownik
polach

Oni widzę się powoli łączą, integrują i słusznie mądry krok!