Instruktorzy wojskowi do szkół!

Opublikowano: 15.01.2023 | Kategorie: Edukacja, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1754

To głupie nauczycielki wdrażają model grzecznego chłopca. Wymyślony wcześniej przez lewicowych feministów. Chłopiec w wieku 8-12 lat potrzebuje męskiego wzorca i fizycznego wyżycia się. I to musimy mu zaproponować w szkole podstawowej – dla dobra Ojczyzny.

Przed tygodniem pisałem o czterech klęskach, jakie dotknęły Polskę. O upadku państwa, Kościoła, rodziny i szkoły. O porażkach, które teraz, w roku 2023 i kolejnych, musimy przekuć w miecz i zbroję zwycięstwa. Zacznijmy od szkoły.

Najpierw przypomnę moje dwa felietony sprzed trzech lat. Polecam je ministrowi Czarnkowi, który 100 000 niepotrzebnych nauczycieli chce wziąć na utrzymanie. Oczywiście, że nie swoje. A przecież, jak wyliczyłem 3 lata temu, należy zwolnić ponad 400 000.

Poza przeludnieniem zawodu nauczycielskiego zająłem się w nich również postępującym spadkiem poziomu nauczania. W tym tekście chcę zwrócić uwagę na inny aspekt. Na utratę naszej młodzieży dla ojczyzny i rodziny.

Patostreamerzy są obecnie autorytetem dla dzieci w wieku 8-12 lat. Dla chłopców i dziewczynek. Areszt domowy ostatnich 2 lat pogłębił to patologiczne zjawisko. Teraz musimy tendencję odwrócić. Musimy odzyskać nasze dzieci.

Jak pokolenie smartfonów przekuć na świadomych swoich obowiązków i praw obywateli, na patriotów? Musimy zaproponować wzorzec bardziej atrakcyjny niż to, co oferują patostreamerzy.

Presja środowiska – tak nazywa się największy problem dorastającego człowieka. Obecnie dominująca presja środowiskowa demoralizuje nasze dzieci. Chcąc akceptacji, nasze niewinne aniołki zmieniają się w ich upadłą wersję. Jeżeli uda nam się narzucić nasz system wartości, to zwyciężymy.

Nie da się tego zrobić wbrew biologii i logice. A taką próbę oddziaływania na młodzież obserwujemy od kilkudziesięciu lat. Temperuje się młodych chłopców, kastruje się ich naturalną agresję związaną z dorastaniem i próbuje się z nich zrobić modelowych patriotów – poprzez zapamiętywanie dat, uczestniczenie w rocznicach nie swoich bitew i odwiedziny w muzeach. Niszczy się wszystko, nie osiągając nic.

To głupie nauczycielki, a szkoła podstawowa jest sfeminizowana (82%), wdrażają model grzecznego chłopca. Wymyślony wcześniej przez lewicowych, sfeminizowanych dydaktyków. Model kompletnie idiotyczny i nierzeczywisty. Młody chłopiec potrzebuje męskiego wzorca i fizycznego wyżycia się. Jeżeli nie będzie mógł tego zrealizować w szkole – zasługując na pochwałę – to uskuteczni swoje naturalne potrzeby na ulicy, a potem w środowisku przestępczym. Zamiast dzielnego patrioty uzyskamy kryminalistę.

Żeby szkoła mogła podjąć się zmiany niekorzystnego trendu, należy wdrożyć kilka punktów:

– drastycznie zmienić/odchudzić program nauczania na prosty, pozwalający na rozwój w miejsce obecnego ogłupiania;

– 400 000 nauczycielek należy natychmiast zwolnić, co pozwoli przywrócić właściwy udział mężczyzn w zawodzie, oraz podwoić pensję;

– nauczycielami WF muszą być mężczyźni po przeszkoleniu wojskowym, którzy będą mogli włączyć elementy wykształcenia wojskowego do zajęć fizycznych;

– chłopcy sprawni fizycznie muszą być promowani w szkole, co przyciągnie do nich ładne koleżanki, a tym samym zachęci mniej sprawnych chłopców do nadrabiania swoich braków.

– zajęcia i obozy sportowe obliczone na zwiększenie tężyzny i sprawności fizyczno-wojskowej w naturalny sposób wzmocnią patriotyczny model wychowawczy i narzucą go jako dominujący w grupie rówieśniczej.

Jak zatem widzicie, co punkt to plus na rzecz odzyskania naszych dzieci. Oczywiście, nasze dzieci mogą mieć już głupich i zdemoralizowanych rodziców. Co można z tym zrobić?

Należy przyjąć prawo, że osoba nieuczestnicząca w zajęciach fizyczno-wojskowych w podstawówce, zakończonych potem 3-miesięcznym przeszkoleniem wojskowym w szkole średniej, nie będzie mogła objąć w dorosłym życiu żadnego etatu państwowego, nawet listonosza.

Większość głupich rodziców natychmiast zmądrzeje ze względu na dobro swoich pociech, a to przełoży się na postawę ich dzieci.

Autorstwo: Jan Azja Kowalski
Zdjęcie: YasDO (CC0)
Źródła: ABCNiepodleglosc.pl, Goniec.net

O autorze

Jan A. Kowalski, rocznik 1964. Od roku 1983 działacz Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość, od 1985 redaktor „małej” Niepodległości (ps. Azja Tuhajbejowicz). Autor „Dziur w Mózgu” i „Wojny, którą właśnie przegraliśmy”.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. sga 15.01.2023 11:44

  gosciu sam sobie wez instruktora a od dzieciakow sie odwal.
  upadek kosciola? chyba cos ci sie pomylilo.
  pozatym jakby upadl to by bylo raczej wielkie szczescie a nie nieszczescie.

  ogolnie to chyba jakies masz problemy z logicznym mysleniem.

  szkola i nauczycielki mu sie nie podobaja 😀
  przeciez szkola i nauczyciele wypelniaja co im ministerstwo zleca i rzad.

 2. JedynaDroga 15.01.2023 13:40

  Wzorce wynosi się z domu , jeżeli w miejscu zamieszkania zaistniała patologia, istnieje duża szansa , że rozwój emocjonalny pociechy będzie opóźniony . Niestety w naszej chorej rzeczywistości rodzice w najlepszym przypadku są zabsorbowani zarabianiem pieniędzy .

  Jeżeli mówimy o konserwatyzmie to należy sięgnąć czasie przed chrześcijaństwie, a mianowicie zwrócić się w stronę Grecji oraz jej wielkich myślicieli .

 3. Szwęda 15.01.2023 18:37

  Nie ma w tej materii niczego do odkrywania, wszystko co najlepsze już dawno zostało odkryte i sprawdzone w praktyce ale większość z tego niestety została porzucona przez nowoczesny, zdegenerowany świat, cywilizację śmierci.

 4. Fenix 16.01.2023 08:57

  ” Oczywiście, nasze dzieci mogą mieć już głupich i zdemoralizowanych rodziców. Co można z tym zrobić?” O sobie mówisz?! Patriota to idiota. Ziemia wolnych ludzi.

 5. Stary Kulas 16.01.2023 14:08

  Autor niby taki mądry a głupi jak but. Poważnie myśli, że ten upadek fundamentów oporu stał się przypadkowo. LOL-s

  PS. Żeby człowiek mógł skutecznie bronić się przed zniewoleniem potrzebuje mieć oparcie na trzech filarach. Te filary to tradycja (niekoniecznie patriotyzm), gromada (np. religijna) i rodzina.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.