Imigranci zlinczowali kierowcę autobusu w Parmie

Opublikowano: 31.08.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 224

Imigranci biwakują na placu manewrowym stacji autobusowej. Kierowca, który właśnie zaczyna zmianę podjeżdża i zaczyna trąbić by go przepuścili, ale migranci nie ruszają się z miejsca. Widząc ich rozwścieczonych, z obawy przed agresją nie otwiera drzwi autobusu, natomiast zaczyna filmować zajście telefonem komórkowym z jego wnętrza. Imigranci – około 8 osób, w tym 2 kobiety – walą pięściami w okna i drzwi pojazdu, obrażają kierowcę i grożą mu pobiciem. Wołają: “Ty gnoju, pierdolony!”.

Do mężczyzny na zewnątrz autobusu, usiłującego ich uspokoić mówią: “Jak nie zamkniesz gęby, to rozwalimy ci twarz!”

Wkrótce imigrantom udaje się otworzyć drzwi autobusu, wdzierają się do wnętrza i jeden z migrantów zaczyna bić kierowcę w twarz pięścią, po czym powala go na ziemię i dalej kontynuuje bicie. Na filmie widoczny jest jedynie jeden napastnik, w rzeczywistości było ich trzech.

Po napaści, pobity kierowca stwierdził, że żyje jedynie dlatego, że jest silny fizycznie i bronił się. “Gdyby było padło na osobę słabszą – stwierdził – przypłaciłaby to zajście życiem”.

Gdy tylko pojawiła się policja – napastnicy uciekli. Prowokacje migrantów z biwakowaniem na placu manewrowym – włącznie z rzucaniem się pod autobus – powtarzają się.

Już wcześniej, w podobnych okolicznościach migranci zagrozili kierowcy “wizytą” w jego domu, wołając za nim, że “wiedzą gdzie mieszka”.

Opowiadając o zajściu – pracownik związku zawodowego kierowców autobusów stwierdził: “Mam nadzieję, że policja ich zatrzyma, ale i do mnie migranci wrzeszczeli: “Tak czy owak, nam nic nie zrobią”.” Materiał kończy się zdaniem: Są świadomi swej bezkarności.

Filmy z zajścia możecie zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

Tłumaczenie i opracowanie: RAM
Na podstawie: IlGiornale.it
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o