Imigranci molestowali kobiety w Mediolanie

Opublikowano: 10.01.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1138

Włoscy śledczy wszczęli śledztwo dotyczące wydarzeń mających miejsce w trakcie nocy sylwestrowej w Mediolanie. Grupa arabskich mężczyzn podejrzana jest o molestowanie i przemoc seksualną wobec kilku dziewcząt i młodych kobiet. Atak z ich strony przywodzi na myśl podobne zdarzenia z niemieckiej Kolonii, do których doszło w 2015 roku.

Na razie włoska policja prowadzi postępowanie dotyczące pięciu przypadków molestowania seksualnego młodych kobiet i dziewcząt. Sprawa jest jednak rozwojowa, dlatego śledczy spodziewają się dalszych zgłoszeń dotyczących wydarzeń z nocy sylwestrowej, mających miejsce pod katedrą Narodzin św. Marii w Mediolanie.

Przestępcy zostali zresztą sfilmowani. Na nagraniach widać grupę około trzydziestu osób otaczających i przyciskających do ogrodzenia grupę młodych kobiet. Próbują one wyrwać się napastnikom, co ostatecznie udaje się przy pomocy niezidentyfikowanego mężczyzny. Napastnicy ruszyli jednak za nimi w pościg, wydając odgłosy charakterystyczne dla małp.

Sprawcy przemocy seksualnej na uczestniczkach nocy sylwestrowej byli Arabami. Świadczą o tym okrzyki w języku arabskim, które zostały uwiecznione na wspomnianym materiale filmowym. 19-letnia studentka w rozmowie z mediami stwierdziła dodatkowo, że mężczyźni byli zainteresowani właśnie napaściami seksualnymi, a nie kradzieżami.

W odniesieniu do wydarzeń z Mediolanu najczęściej stosuje się porównanie wobec ataków w niemieckiej Kolonii. Noc sylwestrowa 2015 roku upłynęła tam również pod znakiem setek napaści seksualnych. Zostały one popełnione przez imigrantów, dlatego początkowo tamtejsze media próbowały tuszować prawdę o tamtych wydarzeniach.

Na podstawie: ilprimatonazionale.it
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.