Im więcej dzieci tym więcej głosów dla rodziców

Opublikowano: 17.04.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 577

Jarosław Gowin chce wprowadzenia głosowania rodzinnego “na gruncie nowej konstytucji”.

“Tak, by rodzice wychowujący małe dzieci dysponowali nie tylko głosem własnym, ale też głosem swoich dzieci” – stwierdził lider partii Porozumienie, Jarosław Gowin. “Te dzieci są przyszłością Polski. Ci, którzy wychowują te dzieci myślą nie tylko o własnym dobru, myślą o dobru całej Polski, co powinno znaleźć też wyraz w systemie wyborczym, systemie głosowania” – podkreślił wicepremier.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
rumcajs
Użytkownik
rumcajs

Ja to bym od razu poszedł na całego…Po co ludziska maja łazic, przewaznie w niedziele, na te wybory. Niech pujdzie ksiądz proboszcz, zagłosuje za swoje “owieczki”, i bedzie wspaniale… A co z tymi “niewiernymi..??? Hm fakt jakis mały odsetek ich jest… Albo niewierni, czyli luteranie, protestanci, itd…Tu proponuje, co by odciążyc ich duszpasterza, wszak bidok ma kobite i dzieciaki, niech świety ociec rydzyk za nich zagłosuje, bo jak świety, to przeca wszechwiedzący…

cacor
Użytkownik
cacor

Już widzę rodzinę 10 osobową głosującą za kolejnym programem 500+

gratefullde
Użytkownik
gratefullde

to bzdura jakaś…

realista
Użytkownik
kopydlok
Użytkownik
kopydlok

A co z prawem go głosowania w imieniu dzieci poczętych?

Aida
Użytkownik

haha, idiota?

Kolejny genialny pomysł jak utrzymać się jak najdłużej u władzy.
Jest oczywistym, że głos dziecka jest nic nie warty, bo nie jest głosem dziecka tylko rodzica.
Pomysł tak idiotyczny, że z zażenowania muszę się przejść po pokoju.

MichalR
Użytkownik
MichalR

Już wolałbym żeby prawo głosu uzyskiwało się nie wtedy gdy przekracza sie 18 lat, a gdy staje się czyimś prawnym opiekunem. Dodatkowo przydałoby sie ograniczenie z drugiej strony że na żadnego z podopiecznych nie można przyjmować zasiłków socjalnych.

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Pomysł kuriozalny, jak gdyby stworzony w innym stanie świadomości, w którym było wiele “skrótów” mentalnych.