Im więcej dzieci tym więcej głosów dla rodziców

Opublikowano: 17.04.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 985

Jarosław Gowin chce wprowadzenia głosowania rodzinnego “na gruncie nowej konstytucji”.

“Tak, by rodzice wychowujący małe dzieci dysponowali nie tylko głosem własnym, ale też głosem swoich dzieci” – stwierdził lider partii Porozumienie, Jarosław Gowin. “Te dzieci są przyszłością Polski. Ci, którzy wychowują te dzieci myślą nie tylko o własnym dobru, myślą o dobru całej Polski, co powinno znaleźć też wyraz w systemie wyborczym, systemie głosowania” – podkreślił wicepremier.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. rumcajs 17.04.2018 10:52

  Ja to bym od razu poszedł na całego…Po co ludziska maja łazic, przewaznie w niedziele, na te wybory. Niech pujdzie ksiądz proboszcz, zagłosuje za swoje “owieczki”, i bedzie wspaniale… A co z tymi “niewiernymi..??? Hm fakt jakis mały odsetek ich jest… Albo niewierni, czyli luteranie, protestanci, itd…Tu proponuje, co by odciążyc ich duszpasterza, wszak bidok ma kobite i dzieciaki, niech świety ociec rydzyk za nich zagłosuje, bo jak świety, to przeca wszechwiedzący…

 2. cacor 17.04.2018 11:51

  Już widzę rodzinę 10 osobową głosującą za kolejnym programem 500+

 3. gratefullde 17.04.2018 13:50

  to bzdura jakaś…

 4. realista 17.04.2018 14:11
 5. kopydlok 17.04.2018 15:01

  A co z prawem go głosowania w imieniu dzieci poczętych?

 6. Aida 17.04.2018 15:11

  haha, idiota?

  Kolejny genialny pomysł jak utrzymać się jak najdłużej u władzy.
  Jest oczywistym, że głos dziecka jest nic nie warty, bo nie jest głosem dziecka tylko rodzica.
  Pomysł tak idiotyczny, że z zażenowania muszę się przejść po pokoju.

 7. MichalR 17.04.2018 16:33

  Już wolałbym żeby prawo głosu uzyskiwało się nie wtedy gdy przekracza sie 18 lat, a gdy staje się czyimś prawnym opiekunem. Dodatkowo przydałoby sie ograniczenie z drugiej strony że na żadnego z podopiecznych nie można przyjmować zasiłków socjalnych.

 8. Niewypadamiteraz 17.04.2018 18:21

  Pomysł kuriozalny, jak gdyby stworzony w innym stanie świadomości, w którym było wiele “skrótów” mentalnych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.