Ilu Żydów pracowało w komunistycznej bezpiece

Opublikowano: 09.06.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1355

Najnowsze ustalenia polskich historyków w tej sprawie. Dowiecie się, ilu z nich po wojnie służyło w aparacie bezpieczeństwa komunistycznej Polski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Doctor Who 09.06.2023 17:11

  Mam prośbę o pomoc, skończyły mi się pomysły. Jak będąc Polakiem nie być antysemitą ?

 2. pikpok 09.06.2023 19:16

  Uświadomić sobie, że to nie są Semici.
  Jak podaje żyd Henry Makow
  ,,Dr Areilla Oppenheim z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie przeprowadziła pierwsze kompleksowe badanie DNA Izraelczyków i Palestyńczyków w 2001 roku. Doszła do wniosku, że Żydzi aszkenazyjscy mieli 40% mongolskiego i 40% tureckiego genomu.
  Nie było semickiej krwi łączącej ich z pierwotnymi Hebrajczykami z Bliskiego Wschodu sprzed 4000 lat w Jerozolimie lub na terytorium biblijnym.”
  I jak zauważył rici :,,Wlasnie wczoraj czytalem na temat badan DNA, i tam ostrzegano zeby nie zwracac uwagi na to ze zydzi aszkenazyjscy i Wegrzy maja takie samo DNA tzn. haplogrupe.”
  Węgry czyli Hungary

 3. JedynaDroga 09.06.2023 21:02

  Żydzi są genetycznymi hybrydami, którzy zainfekowali system, posiadają nienawiść zapisaną w genach.

 4. rici 09.06.2023 22:41

  Zydzi aszkenazyjscy pochodza od Chazarow, a Chazarowie to plemie ugro-finskie pochodzace z terenow Mongoli, Chin i Syberii.
  Zapiski chinskie opisuja ich jako zlodzieji, rozbojnikow, mieli juz dosyc ich pasozytniczego zycia i dlatego ich pobratymcy wygonili ich z tych terenow.
  Wiec przywedrowali do Europy i przeszli na pasujaca im religie.

 5. pikpok 10.06.2023 13:10

  Semickimi zwyrodnialcami byli Fenicjanie(Kartagińczycy) – własne dzieci składali w ofierze baalowi. Rzymianie rozpędzili(wojny Punickie) to towarzystwo, a oni wraz z Arabami przybyli do Europy już jako żydzi. Arabów pogoniono, a ich niestety zostawiono.

 6. rici 10.06.2023 15:03

  pikpok; zydami pochadzacymi od Fenicjan sa zydzi sefaradyjscy. Jest ich obecnie okolo 5-7 % wsdzystkich zydow. Do Europy przyszli nie tylko w czasie imperium rzymskiego , lecz rowniez pozniej /Hiszpanie, Francja/ wraz Arabami. Po wypedzeniu Arabow z Hiszpani , wiekszosc z nich tez wrocila do polnocnej Afraki. Ale czesc zostala, duzo przeszlo na katolicyzm, jak np. Torquemada, najwiekszy i najokrutniejszy inkwizytor Hiszpani, czy sw. Ignacy deLoyola tworca zakonu jezuitow, lub Adam Weishuapt tworca bawarskich illuminantow, lub rodzice Stalina.
  Zydzi aszkenazyjscy nienawidza zydow sefaradyjskich, za to ze przez 400 lat ci nie uznawali ich za prawdziwych zydow.
  Jednym z takich objawow nienawisci, moze byc cos takiego; po wojnie zydzi aszkenazyjscy zafundowali dzieciom zydow sefaradyjskich w Afryce polnocnej bezplatne szczepionki. Zaszczepiono okolo 100 tys. dzieci. W przypadku jezeli dzieci zydow aszkenazyjskich chodzily do tej samej szkoly, to dostali ostrzezenie by nie przychodzic przez pare dni.
  Do 3 miesiecy zmarlo 30-40 tys dzieci, nastepna taka liczba zostala kalekami do konca zycia.

 7. Doctor Who 10.06.2023 16:38

  Nie pomagacie 😉

 8. rici 10.06.2023 16:50

  Semici w zasadzie do Polski nie dotarli. Najwiecej semitow /Arabow/ dotarlo do Polski w czasach PRL-u. No i obecnie za rzadow PIS-u.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.