Ile warte są pieniądze?

Opublikowano: 28.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 944

Jak i w jakim celu powstał pieniądz, jak poprzez historię zmieniła się jego rola oraz podstawa jego wartości i jaka jest przyszłość waluty, która coraz częściej w ogóle nie ma już fizycznej reprezentacji.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. replikant3d 28.05.2023 16:31

  Pieniądz , czyli waluta, od początku był pomyślany jako narzędzie kontroli. Fenicjanie nie wymyślili tego sami. Została im ta idea przekazana przez starsze kultury. Między innymi przez Atlantów.

 2. AlbertW41 28.05.2023 17:47

  Pienadz cyfrowy to niewolnictwo jezeli sie na to zgodzimy to mozemy w ciagu sekudy zostac bankrutami, rzad bedzie mogl nas okrasc jak to robi teraz poprzez inflacje co dzieje sie stopniowo, ale wystarczy ruch myszki komputerowej i nasze konto zostaje wyzeorowane.

 3. JedynaDroga 28.05.2023 17:54

  Pieniądze zostały wynalezione min. w celu finansowania wojen.

 4. sanchop 29.05.2023 02:17

  A ja się dołączę do dyskusji i powiem, że u nas w zakładzie jak mamy 1 godzinkę w tygodniu na internet, to ja sobie tak czytam i było podane, że (złe) pi niądze zostały wymyślone przez pradawny lud Sarmatów leśnych, którzy od czasu do czasu od 400 mld lat nawiedzają ziemię i sypią tzw. “groszem” , muszę już kończyć, bo mi leki podadzą i będę miał odlot 🤣

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.