Ile przeżyliśmy wcieleń?

Opublikowano: 08.04.2019 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2851

Czy wierzycie w życie po śmierci i reinkarnację? Istnieje kilka podpowiedzi, które mogą dokładnie ustalić czy żyjemy po raz pierwszy na tej planecie, czy też już żyliśmy tu wcześniej.

Może nasza dusza już wielokrotnie zmieniała skorupę ciała, a niektóre wspomnienia pozostają w naszej pamięci? Oto 9 prawdziwych oznak tego, że przeszliśmy kilka reinkarnacji i coś co przypomina nam o tym.

Obawy i fobie

Nie wszyscy zwracamy uwagę na sygnały swojego ciała, a niektórzy są całkowicie sceptyczni wobec teorii transmigracji duszy. Niektóre obawy mogą nie mieć żadnych podstaw oczywiście. Kiedy natomiast nigdy nie tonęliśmy, ale z przerażeniem boimy się wody lub głębi? Mogliśmy mieć tragiczne doświadczenie w poprzednim życiu, które wciąż wpływa na naszą podświadomość. Przypomnijmy sobie swoje obawy i spróbujmy znaleźć ich powód. Jeśli to się uda – to pewny znak, że nasza dusza nie jest po raz pierwszy żyjącą w ludzkim ciele.

Deja vu

Zapachy, dźwięki, ruchy – wszystko to może wywołać stan psychiczny, w którym wydaje nam się, że byliśmy już w podobnej sytuacji i dokładnie wiemy, co będzie dalej. Dla niektórych osób proces ten trwa kilka sekund, dla innych może potrwać kilka minut i wywołać nieprzyjemne doznania: otępienie, dzwonienie w głowie, zatrzymanie oddechu. Jeśli nasze deja vu powtarza się dość często, może to być oznaką reinkarnacji.

Powtarzające się sny

Śnią nam się te same sny, ale czasem scenariusz się zmienia i jest uzupełniany różnymi postaciami, lokalizacjami i dźwiękami. Jeśli sens snu pozostaje zawsze taki sam, może to być wspomnienie z poprzedniego życia. Prawdopodobnie to wydarzenie miało ogromne znaczenie w twojej poprzedniej reinkarnacji, a teraz doświadczasz je nieustannie w snach. Nie chodzi o dziecinne powtarzające się koszmary, ale o świadome i bardzo realistyczne sny. Znajome miejsca, możemy odwiedzać inny kraj i nagle poczuć, że już tam byliśmy i znamy te krajobrazy. W jednej chwili mamy nostalgię lub poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Oznacza to, że byliśmy w tych miejscach i prawdopodobnie nasz dom w poprzednim życiu był tutaj.

Znamiona, pieprzyki

Prawie każdy człowiek ma ślady na ciele, ale nie każdy może pochwalić się ich unikalną formą. Spójrzmy uważnie na swoje znamiona. Jeśli wyglądają jak jakieś symbole lub obrazy, to całkiem możliwe, że taki znak pojawił się z jakiegoś powodu. Możemy uznać to za pozdrowienie od swojej poprzedniej fizycznej powłoki.

Współczucie i altruizm

Większość ludzi dopiero w starszym wieku zaczyna odczuwać empatię wobec innych ludzi. Jeśli już od najmłodszych lat próbujemy pomagać wszystkim, którzy cierpią i szczerze żałujemy tych, którzy nie mają szczęścia w tym życiu, może to oznaczać, że nasza dusza przeszła już kilka reinkarnacji. Doświadczyła tak wielu emocji i przeżyła tak wiele trudności, że teraz w pełni dojrzała duchowo.

Przewidywania

Czy kiedykolwiek przewidywaliśmy wydarzenia, które powinny mieć miejsce tylko, że w przyszłości? Może śnimy prorocze sny? Wskazuje to również, że doświadczyliśmy już kilku reinkarnacji. Niezwykłe wspomnienia, które pojawiają się w mediach, historie o tym, jak ludzie nagle zaczęli przypominać sobie swoje wcześniejsze życia, a nawet mówili językami, których nigdy się nie nauczyli. Takie przypadki są oficjalnie udokumentowane. Niewiele jest ich, ale są też inne sposoby na poznanie przeszłości naszej duszy. Czy słyszeliśmy kiedyś informację, którą już znaliśmy, ale nie pamiętaliśmy skąd pochodzi? Mogą to być teorie naukowe, wydarzenia historyczne i inne fakty. Być może nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o nich w tym życiu, a wspomnienia przyszły do nas z przeszłości.

Rozwinięta intuicja

Nie pojawiła się u nas z wiekiem, nie przyszła z doświadczeniem życiowym. Zawsze, od wczesnego dzieciństwa czuliśmy jakieś momenty i podświadomie wiedzieliśmy, jak w nich postępować. Silna intuicja może łatwo wygrać z głosem rozumu i zapobiec niekorzystnym momentom w życiu. Czy mamy szczęście w kasynie lub często wygrywamy na loterii? To też zasługa rozwiniętej intuicji, którą udoskonaliliśmy w swoich poprzednich życiach. Jeśli nie mamy żadnych oznak, że żyliśmy w poprzednich wcieleniach, nie ma powodu do smutku. Prawdopodobnie teraz jest czas, aby zdobyć doświadczenie i przejść przez wszystkie życiowe kłopoty, aby uniknąć wielu błędów w następnej reinkarnacji! Jakie znaki znaleźliście u siebie? Podzielcie się nimi w komentarzach.

Tłumaczenie: Treborok
Źródła oryginalne: Kramola.info, Fb.ru
Źródło polskie: Treborok.wordpress.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.