Ile granic można przejść w obronie Polski?

Opublikowano: 02.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 996

Ostatnio media obiegła wiadomość o nietypowej interwencji poselskiej w wykonaniu Grzegorza Brauna, który podczas wykładu prof. Jana Grabowskiego podszedł do mównicy w Niemieckim Instytucie Historycznym i mówiąc „Dość!” ostentacyjnie zniszczył mikrofon oraz kolumnę nagłośnienia. Chwilę później poseł Braun skierował się ku dyrektorowi placówki i powiedział: „Won! Wypad z Polski!” oraz „Nie będą Niemcy uczyć Polaków historii”. Interwencja Brauna nie jest jednak jedynym głośnym wydarzeniem mijającego tygodnia. Po głosowaniu w Sejmie, odrzucającym senackie weto do ustawy o powołaniu komisji ds. wpływów Rosji, prezydent Andrzej Duda ogłosił, że ją podpisze. Decyzję tę wykorzystał Donald Tusk, który 4 czerwca zamierza zgromadzić w Warszawie tłumy na marszu „Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską”. Były premier zaprosił na to wydarzenie samego prezydenta, mówiąc o okazji do „konsultacji społecznych”. W mediach zawrzało. Z jakim rezultatem? O tym dziś w programie Marty Markowskiej z cyklu „Dokąd zmierzamy”, którego gościem będzie dziennikarz i publicysta, Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 02.06.2023 22:18

    Same glośne sprawy, a “pieniążki” lecą strumieniem do kieszeni nieudaczników (złodziei)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.