III wojna światowa zacznie się od zabicia księcia… porno?

Opublikowano: 02.06.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1193

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 2,60 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik
hashi

Po akcji z panem Bednarzem, telewizja Maciaka straciła dla mnie wiarygodność.
Wyparł się tematu handlu dziećmi i powyzywał Pawła.
Ogólnie CW24 prowadzi propagandową narracje mimo, że czasem ma racje, nikogo nie szanuje. Blokuje większość komentarzy które nie są zgodne z opinią prowadzącego, jak przejdą filtr pojawiają się dopiero po kilku godzinach. Dla sporej ilości widzów porobił shadowbana.
Proponuje nowy kanał: Metafizyczny Konspirator

beth
Użytkownik
beth

w całej pełni zgadzam się z opinią hashi, dzięki za inform o nowym kanale.