III wojna światowa może wybuchnąć we wrześniu

Opublikowano: 13.07.2019 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1048

Na swoim kanale na „You Tube” polski jasnowidz Krzysztof Jackowski umieścił nagranie, w którym omawia swoją wizję na temat ewentualnego wybuchu międzynarodowego konfliktu z powodu Iranu. Wizja Jackowskiego dotyczy przede wszystkim napiętej sytuacji wokół Iranu i tego, co zamierzają Stany Zjednoczone.

Zdaniem jasnowidza aktualnie dochodzi do sytuacji, które mogą niepokoić. USA umacniają swoje żądania na temat sankcji wobec Iranu, militarnie są wokół niego bardzo aktywne. Niepokojące jest też to, że Iran się nie boi i odbija piłeczkę. Jackowski przypomina chociażby zestrzelenie amerykańskiego drona.

Wizjoner dodaje, że USA będą zwracały się do UE z prośbą o wsparcie działań militarnych wobec Iranu. Polska racja stanu jest za wsparciem dla działań Stanów Zjednoczonych. Ewentualne uderzenie na Iran to nie są przelewki, to nie odbędzie się tak, jak to się stał z Irakiem, Iran jest przygotowany na taką ewentualność – ostrzega jasnowidz.

Jackowski podkreśla, że Iran nie przebiera w środkach, ponownie przypomina zestrzelenie amerykańskiego drona oraz prowokacje z tankowcami). „To świadczy o tym, że Iran jest przygotowany do wojny lub ewentualnego odwetu. Przywódcy irańscy zdają sobie sprawę, że jeśli nastąpi atak, to wymiana ognia będzie musiała być zdecydowana i szybka” – ujawnia.

„Sytuacja wokół Iranu jest bardzo niebezpieczna, to ostatni silny bastion na Bliskim Wschodzie, do którego dobierają się Stany Zjednoczone”. Jackowski dodaje, że USA posuwają się o wiele dalej. Ma też wątpliwość, co do zasadności istnienia ONZ. „ONZ? Gdzie jest i kto z nim rozmawia? Instytucja politycznie nie istnieje, USA same decydują o tym, co będą robiły i same podejmą decyzję o bombardowaniu suwerennego państwa, bo Iran nim jest” – mówi jasnowidz.

Wizjoner podczas nagrania cały czas podkreśla, że jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, USA nie konsultują swoich decyzji militarnych, a zaczynają być sędzią całego świata. Jego zdaniem wygląda to bardzo źle, Polska również zaangażuje się w ten konflikt, jako pomagier USA i zgodzi się na ewentualny atak na Iran.

Co dokładnie się wydarzy, i kiedy zdaniem wizjonera z Człuchowa wybuchnie III wojna światowa? „Kojarzy mi się defilada, jakieś święto narodowe w jakimś kraju i uwaga w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano, obudzimy się i się dowiemy, że Iran został zaatakowany przez dwa państwa” – opowiada o swojej wizji Jackowski.

Ujawnia również, że czuje, że atak nastąpi w drugiej połowie września. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran to zdaniem jasnowidza Polska się w ten atak bardzo zaangażuje i będzie to jej błąd, ponieważ Polska jako militarny sojusznik USA, dla USA w ocenie Jackowskiego znaczy niewiele, wręcz jest mięsem armatnim. „Polska jest dobrym biznesem, drogo potrafi płacić za „prezenty” od Stanów Zjednoczonych. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran zaangażują się w to trzy państwa: USA, Izrael i Turcja. Jeżeli chodzi o tą ostatnią, to nie do końca wiadomo, po której stronie stanie.”

Jasnowidz nie jest do końca pewien, ale widzi trzy ataki lub trzydniowe naloty. Iran, o dziwo, na początku nie zareaguje i z jego strony nie będzie riposty. Później jednak wszystkich zaskoczy, to będzie dziwna sytuacja. Po 3 atakach Iran dokona odwetu piorunującego. Zdaniem wizjonera wojna ciągle trwa, sytuacja na Bliskim Wschodzie jest dynamiczna, stanowi realne zagrożenie dla Europy. Jackowski to czuje, defilada, wojsko niekoniecznie w Iranie.

Widzowie transmisji online zadali wizjonerowi pytanie o to, jaka będzie rola Rosji w tym konflikcie. „Żyjemy w skłóconym świecie, uderzanie w Rosję jest na wyrost, gdyby Putin nie wszedł do Syrii to, co by było? Co by się działo, nie byłoby końca wojny, Putin to zahamował. Agresorem są USA, wprowadzają sankcje i szykują ewentualne naloty” – wytłumaczył Jaskowski.

„USA w ciągu ostatnich kilkunastu lat były agresorem wobec innych państw, USA same decydują, co zrobią, a gdzie w tym wszystkim jest ONZ?” – pyta retorycznie. „Gdzie w tym wszystkim będą Rosja i Chiny? Jeśli by się tam znalazły to mamy początek 3 wojny światowej, która i tak wisi na włosku” – ostrzegł jasnowidz.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. mail925 13.07.2019 12:12

  Ten człowiek się już tyle razy skompromitował swoimi kompletnie nietrafionymi przepowiedniami, że umieszczanie jego kolejnej kompromitacji tutaj zakrawa na wypełnianie strony byle czym – delikatnie mówiąc.

 2. polach 13.07.2019 13:08

  Tak się składa że jest wiele przepowiedni na ten temat i ogólnie się pokrywają, to co mówi Pan Jackowski jest jednym z scenariuszy i to dość wiarygodnym przynajmniej dla mnie.
  Widać jak działa USA z kim trzyma i przeciw komu toczy wojny i komu pomaga okupować Palestynę, nie trzeba być jasnowidzem aby zauważyć w która stronę zmierza USA gdzie Trump jest członkiem sekty Chabad Lubawicz.

 3. agama 13.07.2019 14:39

  @mail925 poczytaj lepiej ile razy miał rację…

 4. Szwęda 13.07.2019 19:37

  To jest osoba medialna więc nie dziwi mnie, że jedzie na strachu, lęku i innych pierwotnych uczuciach. Jest wpisany w inżynierię polityczną a i pewnie czerpie z tego niemałe dochody. Społeczeństwa są celowo zastraszane, podtrzymywane na pewnym poziomie lękowym przez media, które są oczywiście wykonawcami zleceń rządów, koncernów, banku światowego, armii itd.

 5. MasaKalambura 14.07.2019 09:27

  To, co on tu prezentuje, to są jego domysły, nie żadne wizje. Kiedy ma wizje to o tym mówi.

  Można w nie wierzyć, ale wystarczy tylko oglądać doniesienia z tamtej strony świata. Izrael z Arabią Saudyjską prze do wojny, USA i GB też. Iran im nie chce się kłaniać, to chcą go zniszczyć. Widać jak na dłoni, że się boją, ale mimo wszystko prą do konfrontacji za wszelką cenę. Teraz trwa urabianie opinii publicznej. Wszystkie bezprawne w świetle prawa miedzynarodowego działania tej koalicji są przez media odwracane na niekorzyść Iranu, a jego odpowiedzi są nazywane przyczynami tych działań.

  Jak będzie trudno powiedzieć. Polska powinna stać od tego jak najdalej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.