Hrabstwo na Florydzie zakazało covidowej szczepionki

Opublikowano: 28.02.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3235

Partia Republikańska w hrabstwie Lee na Florydzie przegłosowała uchwałę o delegalizacji szczepionki przeciwko COVID-19.

Rezolucja „Ban the jab” (tłum. „zakaz kłucia”) została przyjęta większością głosów w ósmym największym hrabstwie na Florydzie. Trafi teraz na biurko gubernatora Florydy Rona DeSantisa. Ten może ją zatwierdzić lub po prostu zignorować.

Autor rezolucji uważa, że ryzyko związane z przyjmowaniem covidowej szczepionki mRNA jest zbyt duże w stosunku do ewentualnych korzyści. W rezolucji zapisano hasła bardzo mocno odbiegające od oficjalnie przyjętej covidowej narracji. Covidowe szczepionki nazwano np. „bronią biologiczną” użytą przeciwko narodowi amerykańskiemu. Padło też twierdzenie o „narzędziu ludobójstwa”.

W uzasadnieniu czytamy ponadto, że „agencje rządowe, firmy medialne i technologiczne oraz inne korporacje dopuściły się ogromnego oszustwa, twierdząc, że covidowa szczepionka jest bezpieczna i skuteczna”. Autorzy dokumentu twierdzą też, że „istnieją mocne i wiarygodne dowody na to, że covidowe szczepionki mRNA zmieniają ludzkie DNA”. Główny nurt odpowie, że to nieprawda i nie ma na to dowodów.

Przyjęta przez hrabstwo rezolucja zakazuje wykonywania covidowych szczepień oraz nakazuje prokuratorowi stanowemu konfiskatę wszystkich dawek. Istnieje jednak mała szansa, by weszła w życie. Gubernator DeSantis może rezolucję po prostu zignorować.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Irfy 28.02.2023 18:40

    Inicjatywa chwalebna, ale skazana na porażkę. DeSantis na pewno to zignoruje. Jest głównym konkurentem Trumpa w republikańskich prawyborach kandydata na prezydenta. W okresie przedwyborczym z całą pewnością nie będzie chciał zadzierać z wpływowymi i bardzo bogatymi koncernami farmaceutycznymi.

    Dobrą wiadomością jest natomiast fakt, że szkodliwość preparatów jest publicznie nagłaśniana, choćby w taki ekstrawagancki sposób.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.