Horror Jugendamtów – 28

Opublikowano: 16.02.2012 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1049

Ciąg dalszy sprawy państwa Henrykowskich z poprzedniego odcinka audycji.

Autor: Marcin Gall
Premiera w RWM: 05.02.2012


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. bXXs 16.02.2012 20:30

    Wygląda to na molestowanie w tej instytucji. Warto zapytać dzieci o to czy są molestowane. Znam kilka przykładów mafii pedofilskiej w instytucjach “ochraniających” nieletnich w USA, Irlandii i na Litwie. Dzieci są molestowane, otrzymują środki odurzające i są zastraszane, w końcu giną. Pedofile pochodzą ze środowisk adwokackich, politycznych, policyjnych. Przykład Kedys – Litwa. W końcu ojciec został zamordowany oraz świadkowie. Bush senior był podejrzany o molestowanie nieletnich dostarczanych przez właściciela prywatnego domu dziecka. Podobnie było i pewnie ciągle jest w Australii i Irlandii

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.