Horror Jugendamtów – 28

Opublikowano: 16.02.2012 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 416

Ciąg dalszy sprawy państwa Henrykowskich z poprzedniego odcinka audycji.

Autor: Marcin Gall
Premiera w RWM: 05.02.2012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
bXXs
Gość
bXXs

Wygląda to na molestowanie w tej instytucji. Warto zapytać dzieci o to czy są molestowane. Znam kilka przykładów mafii pedofilskiej w instytucjach “ochraniających” nieletnich w USA, Irlandii i na Litwie. Dzieci są molestowane, otrzymują środki odurzające i są zastraszane, w końcu giną. Pedofile pochodzą ze środowisk adwokackich, politycznych, policyjnych. Przykład Kedys – Litwa. W końcu ojciec został zamordowany oraz świadkowie. Bush senior był podejrzany o molestowanie nieletnich dostarczanych przez właściciela prywatnego domu dziecka. Podobnie było i pewnie ciągle jest w Australii i Irlandii