Homofobia wywołana przez PiS i TVP

Opublikowano: 12.03.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 355

W Warszawie doszło do niebezpiecznego incydentu na tle homofobicznym. Sprawca dźgnął nożem przechodnia, bo ten trzymał za rękę swojego partnera.Witalij i Maciej wybrali się na spacer, trzymając się za ręce. Ten widok nie odpowiadał jednemu z przechodniów. “Nie róbcie tego przy dzieciach” – krzyczał mężczyzna. Nalegał, by partnerzy się rozdzielili. Gdy odmówili, napastnik dźgnął jednego z nich nożem w plecy. Możesz też kontaktować się bezpośrednio z policją pod nr 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo do policjanta prowadzącego postępowanie pod nr tel. 47 72 392 24.

W witrynie biura Moniki Rosy przy al. Korfantego 48 w Katowicach wisi tęczowa flaga. I to właśnie to okno zostało w nocy pomalowane czarną farbą. Ktoś napisał na szybie: Pedały raus!

Link do filmu TVP: https://www.tvp.info/44785356/film-inwazja-ukryta-kamera-nagrala-metody-pracy-dzialaczy-lgbt

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o