Historia mojej emigracji – Syberia

Opublikowano: 28.03.2013 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1110

Przejście graniczne w Medyce było jednym z większych szoków, bo od razu przyszło skojarzenie z Guantanamo Bay, gdzie Jankesi więzią “terrorystów”, którym niczego nie mogą udowodnić, bo przecież takie ogrodzenia i druty jak w Medyce to tylko tam są i może jeszcze w Auschwitz były. No i oczywiście wraz ze znalezieniem się po drugiej stronie zdałem sobie sprawę, że o wygodach i szczęśliwości trzeba będzie na jakiś czas zapomnieć.

Autorzy: Małgosia i Artur Kurasiewicz
Źródło: Historia Mojej Emigracji
Premiera w RWM: 17.03.2013


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.