Historia mojej emigracji – Janusz – 1

Opublikowano: 14.08.2013 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2103

Mieszkamy za granicą. Wyjechaliśmy z Polski z nadzieją na lepsze życie. Nawet sobie nie zdawaliśmy sprawy, że kiedyś sam wyjazd mógł się odbywać inaczej. Janusz na przykład wyjechać nie mógł, postanowił uciec. Przedstawiamy historię człowieka, który przedarł się przez żelazną kurtynę bez wiz. Znamy książki przygodowe, które nie dorównują przeżyciom Janusza ani intensywnością, ani skalą ryzyka. Jego determinacja szła o lepsze z pomysłowością i odwagą graniczącą z brawurą. W prezentowanym podcaście Janusz opowiada swoje przygody. Zapraszamy i ostrzegamy: prosimy nie zaczynać jeżeli macie Państwo coś do zrobienia w ciągu następnej godziny, może nie dać się odejść od komputera.

Autorzy: Małgosia i Artur Kurasiewicz
Muzyka w podcaście: Tom La Meche – “Hypnotic jingle”, Philippe Mayne – “Wood train”
Źródło: Historia Mojej Emigracji
Premiera w RWM: 04.08.2013


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.