Krótka historia kwantowego tatuażu Billa Gatesa

Opublikowano: 03.06.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 5

Ostatnio często słyszy się o czipach i szczepionkach. Ten filmik pokazuje jak oba pojęcia łączą się ze sobą za sprawą Billa Gatesa, który w „przedziwny” sposób przekuwa swoje (?) wizje na rzeczywistość – rzeczywistość, która nie podoba się setkom tysięcy osób. Jest to prosty wniosek z obserwacji zachowań ludzi na portalach społecznościowych oraz analizy takich inicjatyw jak petycja umieszczona na stronie Białego Domu “o przeprowadzenie śledztwa dotyczącego Fundacji Billa i Melindy Gatesów ws. nadużyć medycznych i przestępstw przeciwko ludzkości”. Petycję podpisało ponad 560 tysięcy osób.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o