Krótka historia kwantowego tatuażu Billa Gatesa

Opublikowano: 03.06.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 408

Ostatnio często słyszy się o czipach i szczepionkach. Ten filmik pokazuje jak oba pojęcia łączą się ze sobą za sprawą Billa Gatesa, który w „przedziwny” sposób przekuwa swoje (?) wizje na rzeczywistość – rzeczywistość, która nie podoba się setkom tysięcy osób. Jest to prosty wniosek z obserwacji zachowań ludzi na portalach społecznościowych oraz analizy takich inicjatyw jak petycja umieszczona na stronie Białego Domu “o przeprowadzenie śledztwa dotyczącego Fundacji Billa i Melindy Gatesów ws. nadużyć medycznych i przestępstw przeciwko ludzkości”. Petycję podpisało ponad 560 tysięcy osób.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o