Hipoteza międzywymiarowa – założenia i krytyka

Opublikowano: 27.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 395

Tysiące obserwacji, nagrania czy oficjalne raporty sugerują, że Ziemię mogą odwiedzać latające pojazdy przewyższające naszą współczesną technologię. Jeśli faktycznie tak jest to wydaje się, że istnieje jedna hipoteza wyjaśniająca to zjawisko – hipoteza pozaziemska. Ta hipoteza zakłada, że są to statki kosmiczne obcych istot które dotarły do nas z innego układu gwiezdnego. Istnieje jednak także inna hipoteza, znana jako tzw. hipoteza międzywymiarowa. Wg niej potencjalna obca inteligencja nie musi pochodzić z innej planety w naszym wszechświecie, ale z innego wymiaru lub nawet innego wszechświata. Zastanówmy się jednak nad tym do jakiego stopnia takie rozważania pozostają uzasadnione.

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.