Hiperborejski olbrzym z Rumunii

Opublikowano: 20.05.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 563

5000 lat temu, w górzystym terenie Rumunii, Agathyrsi zbudowali podziemną galerię. Przypadkowi zawdzięczać tylko można, że odkryto jedną z nich, a w niej sensacyjny, ważący 1700 ton sarkofag. Materiał, z którego go zrobiono zawierał 900 ton 50 karatowego złota. Sarkofag skrywał schody prowadzące w dół groty. Co się stało z odnalezionym 10 metrowym szkieletem giganta? Gdzie znajduje się jego sarkofag? Dokąd prowadziły tajemnicze, święcące na fioletowo schody? Dlaczego armia zabetonowała niezwykłe odkrycie i nakazała archeologom milczenie?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o