Hiperborejski olbrzym z Rumunii

Opublikowano: 15.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 252

5000 lat temu, w górzystym terenie Rumunii, Agathyrsi zbudowali podziemną galerię. Przypadkowi zawdzięczać tylko można, że odkryto jedną z nich, a w niej sensacyjny, ważący 1700 ton sarkofag. Materiał, z którego go zrobiono zawierał 900 ton 50 karatowego złota. Sarkofag skrywał schody prowadzące w dół groty. Co się stało z odnalezionym 10 metrowym szkieletem giganta? Gdzie znajduje się jego sarkofag? Dokąd prowadziły tajemnicze, święcące na fioletowo schody? Dlaczego armia zabetonowała niezwykłe odkrycie i nakazała archeologom milczenie?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o