Hillary Clinton napisze książkę o światowym spisku

Opublikowano: 28.02.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2249

Była sekretarz stanu USA Hillary Clinton napisze thriller we współpracy ze znaną kanadyjską pisarką Louise Penn. Informacja taka ukazała się na stronie internetowej wydawnictwa Simon & Schuster. Książka zatytułowana State of Terror ukaże się 12 października br. Głównym bohaterem będzie sekretarz stanu, który został niedawno powołany na to stanowisko w administracji prezydenta.

“Seria ataków terrorystycznych wprawia światowy porządek w chaos, a sekretarzowi powierzono zadanie zebrania zespołu, który wykrywa śmiertelny spisek – dokładnie zaplanowany plan mający doprowadzić amerykański rząd do niebezpiecznego oderwania się od rzeczywistości i władzy tam, gdzie ma to największe znaczenie.”

Taki wpis pojawił się na stronie internetowej wydawcy. Clinton była wcześniej sekretarzem stanu administracji 44 prezydenta USA Baracka Obamy. W 2016 r. startowała w wyborach prezydenckich jako kandydatka Partii Demokratycznej USA, ale przegrała z republikaninem Donaldem Trumpem.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 01.03.2021 11:28

    Nawet nie wiem jak to skomentować…. co za zwyrodnienie! Będzie się chwaliła własnymi zbrodniami!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.