Hillary Clinton ma objawy KURU – choroby kanibalów

Opublikowano: 01.12.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2007

Możliwe, że Hillary Clinton ma objawy choroby KURU, a nie Parkinsona.

“Wikipedia” podaje informacje o chorobie KURU:

„W przebiegu kuru pojawia się zawsze ataksja móżdżkowa, która stopniowo postępuje, doprowadzając do śmierci. W przeciwieństwie do innych encefalopatii wywoływanych przez priony, w jej przebiegu prawie nigdy nie występuje otępienie, a o ile się pojawia, to dopiero w fazie terminalnej. Przebieg choroby można podzielić na cztery fazy:

– fazę I, prodromalną, w której pojawiają się bóle głowy, brzucha i kończyn, zwłaszcza stawów, może pojawić się utrata masy ciała;

– fazę II, w której chory może jeszcze chodzić: chód staje się niepewny, przechodzi w nasiloną ataksję i abazję, występuje delikatne drżenie w obrębie tułowia i inne ruchy mimowolne (o typie ruchów pląsawiczych lub atetotycznych), następnie chwianie, przy próbie utrzymania równowagi chory kurczowo trzyma się gruntu za pomocą szponowato zgiętych palców stóp, może pojawić się poziomy oczopląs, odruch podeszwowy jest zawsze zgięciowy, klonus rzepki jest zawsze obecny, zmiennie występuje klonus stopy;

– fazę III, w której chory jest w stanie tylko siedzieć: zaczyna się gdy pacjent nie jest w stanie chodzić bez trwałego podparcia, kończy się gdy nie jest w stanie siedzieć bez podparcia, postępują objawy takie jak niestabilność postawy, nasilona ataksja, grubofaliste drżenie, dyzartria;

– fazę IV, terminalną, w której chory leży bezsilnie: pacjent jest całkowicie unieruchomiony, nie trzyma moczu i kału, pojawia się ciężka dysfazja.

W przebiegu choroby pojawiają się także prymitywne odruchy, np. ssania, gryzienia, chwytania. Charakterystyczne są zmiany nastrojów: od depresji do euforii, a także przymusowy płacz bądź śmiech (stąd dziennikarskie określenie choroby, śmiejąca się śmierć).”

Tak więc przed Hillary Clinton nieciekawa przyszłość. Skąd ta choroba? Z kanibalizmu! Afera Pizzagate przypisuje jej udział w satanistycznych orgiach, na których prawdopodobnie, jako kobieta, zjadała mózgi zamordowanych okrutnie dzieci.

“Wikipedia” podaje: “Do zakażenia dochodziło u dopuszczających się kanibalizmu członków plemienia Fore zamieszkującego Góry Wschodnie Papui Nowej Gwinei. Czynnik patogenny miałby przenikać przez skórę i spojówki, w wyniku rytualnego nacierania twarzy ludzkimi mózgami (głównie przez kobiety i dzieci).”

Jedzenie mózgów na pewno powoduje, że te objawy są jeszcze ostrzejsze, a to właśnie u niej widać na poniższym filmie. Interesujące są również jej słowa “Musisz posmakować zimnego dziecka” (“You’ve got to try a cold child”)?!

W aferze Pizzagate powoli wychodzi na jaw, z jak straszną patologią mamy do czynienia. Ze zdobytych nowych dokumentów dowiadujemy się, że w ulubionej pizzerii szefa sztabu Clintonowej, Johna Podesty, Comet Pizza w Waszyngtonie, oferowano „zadowolonym klientom” nie mniej ni więcej: “5 świeżych pizz dla twojego zadowolenia” (“5 fresh pizzas for your enjoyment”), ale także “4 pizze, które przetrwały sesję z poprzedniego miesiąca” (“4 surviving pizzas from last month’s session”), które są dostępne po “niezwykle niskiej cenie”. Słowo “pizza”, według terminologii rozpracowanej przez FBI, oznacza “małą dziewczynkę”.

Źródło: Monitor-Polski.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. gajowy 01.12.2016 12:44

    To tylko skutki uboczne coraz bardziej wymyślnych leków. Przypomnę że Michael Jackson i Prince zmarli w wieku 50 lat po zażyciu legalnych, przepisanych im przez (ich osobistych) lekarzy syntetycznych analogów opiatów. Działają one przeciwbólowo i bardzo silnie uzależniają. Jak wiele leków są bardziej niebezpieczne od większości nielegalnych narkotyków. Ale nikt o tym głośno nie grzmi bo by się naraził Kartelowi (Farmaceutycznemu).
    A Jackson i Prince gdyby ćpali jak bozia przykazała (zamiast zatrudniać dealerów z dostępem do wymyślnej legalnej chemii) żyliby do dziś.

  2. l82 02.12.2016 09:17

    a to wszystko nie trochę na wyrost? 5 babek jej na raz zaczęło przekrzykiwać się do ucha i ta by pokazać że jest wyluzowana zabujała kilka razy głową by zasygnalizować wizualnie zasypanie jej falą pytań
    tego co powiedziała natomiast nie ogarniam przyznam

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.