Przywilej homoseksualistów także dla heteroseksualistów

Opublikowano: 05.10.2018 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1667

Heteroseksualne pary w Anglii i Walii będą mogły zawierać „partnerstwo obywatelskie” – zalegalizowane stosunki dwóch osób, które nie chcą zawierać małżeństwa. Poinformowała o tym premier Wielkiej Brytanii Theresa May — podaje Sky News.

Telewizja podkreśla, że wcześniej taki przywilej przysługiwał wyłącznie parom homoseksualnym. Podkreśla się, że w Wielkiej Brytanii mieszka 3,3 mln par niebędących małżeństwem, ale mających wspólny budżet. Połowa z nich ma dzieci.

„Ta zmiana pomoże chronić interesy heteroseksualnych par, które chcą zalegalizować związek, ale nie koniecznie się żenić” — podkreśliła May. Według niej władze kraju nadal dbają o równość możliwości ludzi o odmiennych upodobaniach seksualnych.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.