Handel organami z żywych noworodków po aborcji

Opublikowano: 20.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2406

Prezeska firmy Stem Express zeznała niedawno podczas roz­prawy sądowej, że jej firma czerpie zyski ze sprzedaży serc i głów pozy­skiwanych z żywych noworodków po aborcji, co oznacza, że przemysł biotechnologiczny pozysku­je je w celu uzyskania „świeżego” ciała do „badań medycznych”.

Ta rozprawa sądowa dotyczyła wła­ściwie Davida Daleidena i Sandry Merritt z Ośrodka na rzecz Postępu w Medycynie (Center for Medical Progress; w skrócie CMP), grupy, która ujawniła nielegalny handel częściami ciał dzieci uprawiany przez Planned Parenthood.

Ale to nie firma handlująca abortowanymi ciałami trafiła na ławę oskarżonych, lecz Daleidena i Merritt, którym postawiono 15 zarzutów kar­nych za nielegalne nagrywanie poufnych informacji na potrzeby tajnego śledztwa demaskującego przedstawicieli Planned Parenthood, gdy ci wyjawiali swoje nie­legalne działania.

Częścią tego tajnego śledztwa było m.in. potajemne nagrywanie prezeski Stem Express, określanej jako „Doe 12”, która przyznała się do współ­pracy swojej firmy z Planned Parenthood w celu pozyskiwania i sprzedawania czę­ści ciał noworodków abortowanych dla zysku. Publiczne ujawnienie tego nagra­nia wideo skłoniło StemExpress do na­tychmiastowego zerwania współpracy z Planned Parenthood.

Zespół prawny CMP twierdzi, że moż­na w pełni legalnie rejestrować prywatne rozmowy tego rodzaju, kiedy celem jest tropienie okrutnych zbrodni, takich jak dzieciobójstwo. W omawianym przypadku jest to zuchwała zbrodnia, które ma miejsce po urodzeniu się żywe­go niemowlaka.

Na nagraniu wideo widać Doe 12 śmie­jącą się z usuwania „świeżych” części cia­ła z żyjących dzieci i żartującą z tego, że „mają zamknięte oczy”, przed wysłaniem ich do laboratoriów biotechnologicznych. Jednak w trakcie swoich ostatnich zeznań Doe 12 nie była już taka szczera.

Peter Breen z Towarzystwa Tomasza Morusa oznajmił przed sądem, że Stem Express ma związki z badaniami prowa­dzonymi na Uniwersytecie Stanforda dotyczącymi stosowania techniki znanej jako perfuzja Langendorffa, która „wy­maga bijącego serca”.

Stem Express pozyskiwała żywe nowo­rodki, które następnie mordowała w celu uzyskania ich świeżych, żywych orga­nów. Firma rzekomo sprzedawała je uni­wersytetom, laboratoriom badawczym i prawdopodobnie wielu innym podmio­tom, czerpiąc z tego pokaźne zyski.

Tłumaczenie i opracowanie: Nexus
Na podstawie: NaturalNews.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ