Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne

Opublikowano: 05.09.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 422

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Nagłaśniamy, zgłaszamy a co trybunał z tym robi? Jawność daje świadectwo prawdzie! Jawne sądy nagrania rozpraw sądowych w TV światowej, oskarżających i oskarżonych. Od afer pedofilskich, nadużyć seksualnych po handel dziećmi i handel ich organami. Ludzie na świecie muszą zobaczyć jakich, nadużyć i nieprawości dopuszcza się “elita “władzy, bogatych, niegodnych uzurpatorów. Gromadzone mienie, nie prowadzi do bycia godnym w życiu ? Prowadzi BYĆ! Kim się chce ,wolna wola.
Ja chcę być godny chwały w życiu.