Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne

Opublikowano: 05.09.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 316

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Nagłaśniamy, zgłaszamy a co trybunał z tym robi? Jawność daje świadectwo prawdzie! Jawne sądy nagrania rozpraw sądowych w TV światowej, oskarżających i oskarżonych. Od afer pedofilskich, nadużyć seksualnych po handel dziećmi i handel ich organami. Ludzie na świecie muszą zobaczyć jakich, nadużyć i nieprawości dopuszcza się “elita “władzy, bogatych, niegodnych uzurpatorów. Gromadzone mienie, nie prowadzi do bycia godnym w życiu ? Prowadzi BYĆ! Kim się chce ,wolna wola.
Ja chcę być godny chwały w życiu.