Gwizdki uchronią kobiety przed gwałtem?

Opublikowano: 25.12.2016 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Austriacka policja znalazła sposób na gwałty jakich dopuszczają się przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki. Remedium na hordy obcych obmacujących Europejki ma być specjalny elektroniczny gwizdek. W obawie przed powtórką wydarzeń z zeszłego Sylwestra, austriackim kobietom rozdano ich już ponad 6 tysięcy.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Austrii przyznaje otwarcie, że są obawy, że może dojść do kolejnej fali molestowań. Gwizdki, przypominające brelok, mogą być aktywowane gdyby kobieta była osaczana przez napastników. Głośny dźwięk ma z założenia zniechęcić do ataku i skłonić raczej do oddalenia się.

W zeszłym roku doszło do gorszących wydarzeń prawie we wszystkich krajach goszczących tak zwanych “uchodźców”. Najwięcej przestępstw zanotowano w Kolonii, gdzie molestowano kilkaset kobiet. Napastnikami byli przeważnie młodzi Arabowie i Afrykańczycy.

Na podstawie: TheLocal.at
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
polach
Użytkownik
polach

Nie do wiary nawet na zagrożeniu gwałtem, potrafią zarabiać…dając gwizdki – paranoja:)
Na pewno uciekną dzięki breloczkowi co “gwizda” …oszaleli całkiem ci co to wymyślili…I kobiety teraz poczują się bezpiecznie….

agama
Użytkownik

oni lubią gwałcić stadami, gwizdek powinien więc strzelać laserem

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Gdyby komuchom z eurosojuzu zależało na bezpieczeństwie Europejczyków, to by natychmiast wprowadzili prawo do broni dla obywateli takie jak np. w Arizonie!!!

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Gdyby granic pilnowano jak Izrael link
https://youtu.be/qo9Xnkjnvdk
problem by nie powstał. Czyli komuś zależało aby go stworzyć dla odwrócenia uwagi od spraw istotnych.

robi1906
Użytkownik

Israeli troops kill Palestinian on the Gaza border
emigrant001, to jest Twój filmik
https://www.youtube.com/watch?v=k_jZO4dD3oE

i tak a propos,
najpierw żydzi ich wrzucili do Europy a teraz mamy ich tak mordować jak
Israeli Troopers?.