Gwałtowny przebieg protestów Antify w Niemczech

Opublikowano: 20.09.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1693

Policja podczas zamieszek w Lipsku użyła armatek wodnych, aby rozproszyć przedstawicieli i sympatyków Antify, którzy zorganizowali w Lipsku demonstrację poparcia dla podejrzanej o akty przemocy lewicowej ekstremistki Liny E. i przeciwko delegalizacji ich ruchu.

Protest stał się gwałtowny, gdy protestujący rozpalali ogniska, rzucali w funkcjonariuszy kamieniami i petardami oraz tworzyli barykady blokujące kilka dróg.

Widziano, jak funkcjonariusze zabierali kilku protestujących do aresztu.

Lina E. i jej współoskarżonym zarzuca się przeprowadzanie brutalnych ataków na prawicowych ekstremistów w Saksonii i Turyngii, przy czym Lina jest rzekomo szefem bojowej lewicowej grupy ekstremistycznej stojącej za atakami.

Postępowanie sądowe w tej sprawie trwa i ma potrwać co najmniej do wiosny 2022 roku.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.