Gruzińscy snajperzy na zlecenie USA zabijali Ukraińców

Opublikowano: 18.02.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2238

Krwawi zabójcy z Majdanu ujawnili zleceniodawców – więc nie ma już żadnych wątpliwości. W Stanach Zjednoczonych kanał telewizyjny One America News, pokazał film dokumentalny Michaela Caputo (byłego doradcę prezydenta Donalda Trumpa) pt. „Ukraińskie oszustwa: Impeachment. Pieniądze Bidena. Masowe zabójstwa”. To „filmowa bombę” o Majdanie, Bidenie i Obamie.

Dokument omawia stosunki zagraniczne Stanów Zjednoczonych z państwem Europy Wschodniej i dowodzi, że masakra na Majdanie to masowe morderstwo. Proamerykańskie władze w Kijowie celowo mataczyły w śledztwie by pozostało nierozwiązane. Zabójstw dokonali opłacani przez USA wynajęci płatni bandyci i miały doprowadzić do obalenia prezydenta Wiktora Janukowycza w 2014 roku.

W filmie Caputo omawia różne powiązania ukraińskiej junty z byłym wiceprezydentem Joe Bidenem i jego synem Hunterem, które w konsekwencji prowadzą do impeachmentu Donalda Trumpa.

Szczegóły dotyczące strzelaniny i zabójców z Majdanu zostały przekazane autorom filmu dokumentalnego, który został pokazany przez amerykańską telewizję, co wywołało prawdziwe zamieszanie wśród politycznych elit Waszyngtonu, a ludzie byli oszołomieni oglądaniem jak płatni zabójcy z polecenia Waszyngtonu mordowali z zimną krwią ludzi strzelając z okien hotelu i z innych przygotowanych wcześniej miejsc.

Dzięki imponującej i długiej liście ekskluzywnych wywiadów Michael Caputo informuje, że problem amerykańskiej ingerencji w sprawy Ukrainy nie rozpoczął się od rozmowy telefonicznej między prezydentem Donaldem Trumpem a prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełeńskim (rozmowa ta była głównym argumentem wykorzystanym przez Demokratów do impeachmentu Trumpa).

W rzeczywistości zaczęło się to wiele lat wcześniej, gdy Ameryka mieszała się w wybory na Ukrainie i ponad 130 osób zostało zamordowanych, oraz mieszania się Ukrainy w wybory prezydenckie przeciwko Trumpowi” – czytamy w komunikacie. Były doradca Donalda Trumpa, ekspert polityczny Michael Caputo powiedział, że kiedy przyleciał na Ukrainę ze swoją ekipą filmową w połowie sierpnia 2019 r., nie wiedział, jaki będzie efekt finalny dokumentu.

W 50-minutowym materiale ponad połowa czasu poświęcona jest Ukrainie. W szczególności mówi o roli ówczesnego prezydenta Baracka Obamy i jego administracji w odsunięciu Wiktora Janukowycza od władzy w 2014 roku, o egzekucjach na Majdanie, o związkach rodziny byłego wiceprezydenta Joe Bidena z oszustwem korupcyjnym w firmie Burisma, oraz o interwencji wyższych urzędników ukraińskich podczas wyborów prezydenckich w USA w 2016 r., którzy opowiedzieli się po stronie kandydata z Partii Demokratycznej.

W dokumencie są ujawnione szczegóły o byłym szefie SBU Nalywaiczence, o byłym pośle Paszyńskim, o byłym prezydencie Gruzji Saakaszwilim, byłym prokuratorze generalnym Ukrainy Szokinie i byłym pracowniku Berkutu Tamturze i jego prawniku Goroszinskim.

Przez długi czas gruzińscy snajperzy byli wysłani na ukraiński Majdan, by zamordować bezbronnych ludzi. Dotychczas nie wskazywali zleceniodawców, ponieważ bali się, że zostaną po cichu wyeliminowani. Tym razem jednak amerykańskim dziennikarzom udało się wyciągnąć od nich prawdę.

Według uczestników zamachu stanu, egzekucją ludzi zarządzali Paszyński, Parubij i Saakaszwili. Co więcej, plan został opracowany w celu sprowokowania i obarczenia wszelką winą za wszystkie ofiary ukraińskie siły specjalne Berkut.

Jeden ze morderców-snajperów powiedział, że komendant Majdanu Parubij był odpowiedzialny za zaopatrzenie – mieszkanie, transport i broń. Te informacje pojawiły się już wcześniej z innych źródeł, ale nie bezpośrednio od zleceniobiorców egzekucji. Operacją zarządzał Siergiej Paszyński i bezpośrednio Michaił Saakaszwili, który później otrzymał od poroszenki „za zasługi” Odessę.

Jeden ze snajperów został poinstruowany, by śledzić trasy ruchu prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Prawdopodobnie zamach na prezydenta Ukrainy Janukowicza był tylko kwestią czasu. Gdyby Janukowycz został dłużej w kraju, na pewno byłby w zasięgu wzroku gruzińskich snajperów.

O tym, że taki plan naprawdę był przygotowany, świadczy również telefon od Victorii Nuland, która powiedziała, kto powinien zostać nominowany i na jakie stanowiska, w czasie, gdy Janukowycz był jeszcze u władzy.

Oczywiście, jawny udział Stanach Zjednoczonych był przez Zachód ukrywany, ale każdego roku ujawnianych jest coraz więcej faktów o opłaconych przez USA mordercach. Warto zauważyć, że po tym wszystkim wszyscy przywódcy Majdanu otrzymali wysokie stanowiska państwowe z nominacji Nuland.

O wiele bardziej dziwne jest też to, że to amerykańscy dziennikarze (wprawdzie po pięciu latach) zdecydowali się ujawnić prawdę o ponurych faktach i opowiedzieć o tej strasznej, zaplanowanej zbrodni za którą odpowiadają politycy z USA.

W filmie występują także gruzińscy snajperzy i gruziński generał Tsitelaszwili, który jako jeden z pierwszych poinformował o zaangażowaniu niektórych obywateli Gruzji w morderstwa i egzekucje na Majdanie.

W filmie występuje także nieznany, zamaskowany mężczyzna, który twierdzi, że strzelał do protestujących i do policji. „Rozkaz polegał na strzelaniu do Berkutu i protestujących ludzi, by wywoływać chaos. Zaczęło się 20 lutego 2014 r. około godz. 8.00 rano… Było nas dwóch. Najpierw otworzyłem okno i mój przyjaciel strzelał. Potem zmieniliśmy pozycję i wziąłem karabin. Nie wiedzieliśmy ile ludzi zabiliśmy”. Na pytanie autora filmu, kto im kazał zabijać? Zamaskowany mężczyzna ukrywający twarz, odpowiedział: „Oni wydali rozkaz strzelania”.

Gruzińscy snajperzy przybyli do Kijowa z fałszywymi paszportami. Według nich to głównie Parubij i Paszyński byli odpowiedzialni za sytuację w hotelu, z którego strzelano do ludzi i za dostawę broni. Gruzińscy snajperzy potwierdzili też, że wspólnik Saakaszwilego, Mamuka Mamulaszwili, był zaangażowany w ich rekrutację i organizację zabójstw na Majdanie. Mamunja Mamulaszwili został później dowódcą Legii Gruzińskiej na Ukrainie.

Inny obywatel gruziński o imieniu Zurab ujawnia w filmie, że podczas Majdanu spotkał się w Kijowie z Saakaszwilim i Lordkipanidze (byłym szefem regionalnej policji w Odessie). „Kiedy spotkałem się z Georgem Lordkipanidzem i Michaiłem Saakaszwilim, Misza powiedział nam i chłopakom, że mamy wyśledzić trasy poruszania się Janukowycza. Zadanie polegało na śledzeniu jego tras ruchu, ponieważ planowali go zabić”.

Film ujawnia też, że z 45 płatnych morderców – obywateli Gruzji, którzy zostali specjalnie sprowadzeni do Kijowa podczas Majdanu – przeżyło tylko 14. Według autora filmu, Michaela Caputo, ktoś stara się pozbyć niebezpiecznych świadków.

Caputo odwiedza również jeden z pokoi Hotelu Ukraina, z którego można było strzelać.

Były gruziński wojskowy Tsitelaszwili, który jako jeden z pierwszych w 2014 r. ujawnił udział „gruzińskich snajperów” w strzelaninie na Majdanie, powiedział w filmie, że ludzie byłego prezydenta Poroszenki i byłego szefa SBU Gritsak próbowali wymusić na nim zmianę niekorzystnych dla nich zeznań i chcieli zmusić go do milczenia nt. zleconych zbrodni.

„Skontaktowali się ze mną. I zostałem zaproszony na Ukrainę w imieniu prezydenta Poroszenki i Gritsaka”. „Obiecano mi, że jeśli zmienię swoje stanowisko, będą zadowolony finansowe, ale kategorycznie odmówiłem” – powiedział Tsitelaszwili.

Autor filmu, były doradca Trumpa, przekazuje też swoją opinię: „Prezydent Trump zamierza rozpocząć dochodzenia. I ma powód, by ujawnić cały ten proceder związany z partią Demokratów”. Mówi także, że prezydent Zełenski „nie powinien płacić za to, co zrobił jego poprzednik” czyli „za ingerowanie Poroszenki i Ukraińców w wybory amerykańskie”. Caputo przypomina także wydarzenia na Ukrainie i próbę oskarżenia Trumpa, zwracając uwagę na pismo i zaangażowanie George’a Sorosa oraz byłego wiceprezydenta Joe Bidena i innych przedstawicieli Partii Demokratycznej USA.

„Front Notes” nazwał film „bombą”, na którą Trump czekał. Prezydent USA będzie mógł teraz rozpocząć walkę z nielegalnymi działaniami Demokratów i z wieloma zwolennikami reżimu Obamy na Ukrainie, którzy są z nimi powiązani. Czy zbliża się zemsta Trumpa za impeachment?

Więcej informacji TUTAJ.

Autorstwo: Alfax
Na podstawie: SpectrumLocalNews.com
Źródło: Neon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.