Greta Thunberg prorokiem wg anglikańskiego arcybiskupa

Opublikowano: 31.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 905

Williams porównał Thunberg do proroka Jeremiasza, twierdząc, że przybyła jako siła, by przemawiać do narodów i stanowi „bardzo dobry przykład proroczego głosu”. Były arcybiskup Canterbury, Sir Rowan Williams, porównał szwedzką ekoaktywistkę Gretę Thunberg do biblijnych proroków.

Podczas dyskusji na temat proroczego życia na ekumenicznym festiwalu Korsvei w Seljord w Norwegii Williams mówił o Thunberg w sposób, który nie wyglądałby nie na miejscu, gdy opisywał Jezusa Chrystusa. „Bóg wzbudził proroka w Grecie Thunberg w sposób, którego nikt nie mógł przewidzieć. Głosiła rzeczy, których nikt inny nie mógł powiedzieć. Dzięki Bogu za nią!”, powiedział.

Williams porównał Thunberg do proroka Jeremiasza, twierdząc, że przybyła jako siła, by przemawiać do narodów i stanowi „bardzo dobry przykład proroczego głosu”. Inny uczestnik wydarzenia, Simon Korsmoe, powiedział, że porównanie było trafne, ponieważ „Jeremiasz nie został zaakceptowany, bowiem wyraźnie przemawiał od Pana przeciwko mocom doczesnym. Ziemska moc i duchowa czystość często są ze sobą w konflikcie”.

Pogląd, że Thunberg przemawia „przeciwko władzom, które są”, jest całkowicie absurdalny, biorąc pod uwagę, że jej retoryka dowodzenia i kontroli jest wspierana i wzmacniana przez każdy większy rząd, korporację, media głównego nurtu i instytucję kulturalną na Zachodzie.

Nie jest to bynajmniej pierwszy raz, kiedy Thunberg była traktowana jak bogini. W 2019 r. Kościół Szwecji uderzył w dzwony w mieście Malmö, aby wesprzeć Gretę Thunberg i jej strajk klimatyczny. W ubiegłym roku ta sama instytucja okrzyknęła aktywistkę „Następcą Jezusa”.

W rzeczywistości Thunberg jest tylko pustym rzecznikiem swoich rodziców i globalistycznych sił stojących za nią. Szczególnie uwidoczniło się to podczas zeszłorocznej konferencji prasowej, kiedy nie była w stanie odpowiedzieć na proste pytanie bez przeczytania wyreżyserowanego scenariusza.

Autorstwo: dr nowopolski
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 3,40 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o