Anarchiści grożą skażeniem butelek Coca-Coli

Opublikowano: 26.12.2013 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 740

Greccy anarchiści wpadli na zaiste ciekawy pomysł w walce z konsumpcjonizmem i korporacjami, a także z konsumentami produktów wyprodukowanych przez koncern Coca-Cola. Jedna z walczących grup rewolucyjnych greckich anarchistów – FAI/ARF (Informal Anarchist Federation/International Revolutionary Front) wysłała we wtorek do biura gazety Zougla przesyłkę z pendrive’m oraz butelką Coca-Coli. Na pendrivie zamieszczono materiał z sześciostronnicową deklaracją oraz film.

Organizacja grozi atakiem na duże korporacje – Coca-Cola oraz Nestle – a także ostrzega, że na cztery dni po wysłaniu listu, rozmieści na sklepowych półkach butelki z Coca-Colą skażoną 100ml kwasu solnego.

Kwas solny w takiej ilości, zmieszany z Coca-Colą może poważnie uszkodzić organy wewnętrzne ofiary, a także być nawet zagrożeniem dla życia. Potencjalne obrażenia to m.in. poważne poparzenia jamy ustnej, śluzówki, przełyku oraz żołądka.

Przedstawiciele gazety skontaktowali się z policją i przesłali otrzymaną butelkę do analizy laboratoryjnej. Według strony internetowej gazety, FAI/IRF nie chce zastraszać klientów, a jedynie „działa w imieniu zdrowia publicznego”. FAI jest federacją grup anarchistów o rodowodzie włoskim. Grupy te wyznają drogę zbrojnej rewolucji.

Na podstawie: greekreporter.com
Źródło: Autonom


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. agama 26.12.2013 10:09

    zatruć truciznę?

  2. gierardo 26.12.2013 13:13

    To niech twoje dziecko pije Cole i pochłanio w McDonaldzie i w innych syfach to zobaczymy za 10 lot jakie będzie zdrowe i pełne energi…

  3. agama 26.12.2013 13:30

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.