Granice zabezpieczono w sposób nieprzemyślany

Opublikowano: 07.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 741

Jan Adamowicz ze Związku Tatarów RP odnosi się do kwestii wprowadzenia stanu wyjątkowego na granicy polsko-białoruskiej. Wskazuje, że choć podjęcie takich działań było potrzebne, to dokonano tego w sposób nieprzemyślany, bez uwzględnienia potrzeb mieszkańców pasa nadgranicznego. Gość „Popołudnia Wnet” opisuje także historię Związku Tatarów RP. Został on zawiązany w Gdańsku, a następnie przeniesiony do Bohonik na Podlasiu. Jan Adamowicz zaznacza, że organizacja podejmuje działania, dzięki którym kultywowana jest tatarska tradycja i historia.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.